Pouzdra na mobily,ovladače a hodinky

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožená kapsa zhotovená z kvalitní hovězí kůže o rozměrech 15 x 10 x 2 cm.Kůže je ručně barvená, ošetřena povrchovou úpravou a podlepená jemnou kůží. zapínání lze zvolit různými způsoby dle jiných pouzder v nabídce. Rovněž upínání na opasek může být buď na kožené průvleky nebo pružný ocelový klip. Pouzdro chrání Vaše doklady, vypadá vkusně a lze ho použít i pro skryté nošení zbraně.

1 500 Kč

Kožené pouzdro na mobil z pravé hovězí kůže zhotovené na přesnou velikost Vašeho mobilu. Tento model je řešený pomocí šitých rožků a tím je možná variabilnost pouzdra. Pouzdro je podšito jemnou kůží a uzávěr šetrně podlepený proti poškrábání přístroje. Zadní strana mobilu je opatřena průžným ocelových klipem nebo je možné zvolit kožený průvlek. Dále varianty zapínání jsou otočný uzávěr, druckk či  aktovkový zámek. Barvu pouzdra, zapínání a upínání na opasek uveďte v poznámce objednávky.

1 100 Kč

Kožený obal na ipad, který se pohodlně vkládá i vyjímá. Je chráněn klopou a zapíná se na magnet. Vyroben je z pevné pravé hovězí kůže a barven do různých tónů dle přání. Na přání je možno vyhotovit popruh na nošení na rameni, který je možno odepínat pomocí karabin.

2 500 Kč

Kožené poudro na mobil zhotovené z pravé hovězí kůže přesně pro rozměry Vašeho mobilu uvedené do poznámky objednávky. Kůže je ručně barvená a zdobená ruční řezbou. Motiv i barvu je možné změnit na přání. Možnosti zapínání jsou otočný zámek jako na fotografii, aktovkový zámek nebo magnet. Na zadní straně je kožený průvlek, který je možné zaměnit za pružný ocelový klip.

1 500 Kč

Kožené pouzdro na mobil z dílny K.M.Saddlery, vyrobené z kvalitní hovězí kůže o síle 2,2mm. Toto pouzdro je opatřené 2 pružnými kovovými klipy určenými pro nošení na opasku a je podšité velurovou kůží. Je pohodlné a zajistí Vašemu mobilnímu přístroji bezpečí. Pouzdro zhotovíme dle rozměrů Vašeho mobilu.

1 100 Kč

Kožené pouzdro na mobil z dílny K.M.Saddlery, vyrobené z kvalitní hovězí kůže. Toto pouzdro je opatřené pružným kovovým klipemem určeným pro nošení na opasku a je podšité velurovou kůží. Je pohodlné a zajistí Vašemu mobilnímu přístroji bezpečí. Zapíná se na magnet a barevná varianta je volená v designu dřeva. Pro zhotovení pouzdra uvádějte všechny rozměry Vašeho mobilu.

1 100 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 783 e-shop systém banan.cz