Pouzdra na mobily,ovladače a hodinky

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožené pozdro vyrobeno pro mobily typu Apple. Je zhotovené z pravé hovězí kůže, vntřní část je podšitá jemnou kůží. Lze zhotovit pro všechny druhy Applů iphone po zaslání všech tří rozměrů přístroje.

800 Kč

Kožené pouzdro na mobil z dílny K.M.Saddlery, vyrobené z kvalitní hovězí kůže. Toto pouzdro je opatřené 2 pružnými kovovými klipy určenými pro nošení na opasku a je podšité velurovou kůží. Je pohodlné a zajistí Vašemu mobilnímu přístroji bezpečí.Můžeme udělat na jakýkoliv rozměr.

900 Kč

Kožené pouzdro na mobil z dílny K.M.Saddlery, vyrobené z kvalitní hovězí kůže o síle 2,2 mm. Toto pouzdro je opatřeno pružným kovovým klipem určeným pro nošení na opasku a je podšité velurovou kůží. Je pohodlné a zajistí Vašemu mobilnímu přístroji bezpečí. Pouzdro zhotovíme dle rozměrů Vašeho mobilu.

900 Kč

Kožené pouzdro na mobil upínající se na pružný kovový klip. Je zhotoveno ve firmě K.M.Saddlery z kvalitní hovězí kůže, podšité černým velurem. Má krásnou zářivě červenou barvu a zapíná se na magnet.  V objednávce uveďte rozměry Vašeho mobilu.

900 Kč

Kožené pouzdro na mobil vyrobeno z barvené hovězí kůže  Pouzdro je opatřeno aktovkovým uzávěrem a na zadní straně průvlekme na opasek. Je možné ale přizpůsobit jeho nošení na opasku pomocí pružného ocelového klipu a na přední straně místo aktovkového zámku jej zavírat pomocí otočného zámku nebo magnetu. Barvu si můžete zvolit v hnědém nebo černém tónu, dále v přírodní barvě nebo dalších barvách jako je červená, zelená, modrá, oranžová. Pouzdro je podšito měkkou velurovou kůže a zabraňuje tím povrchovému poškození mobilu.Pouzdro zhotovíme dle rozměrů Vašeho mobilu. 

900 Kč

Kožené pouzdro zhotovené z kvalitní hovězí kůže o rozměrech šíře 58mm, hloubka 2cm(lze upravit a výška dle Vašeho přístroje-lze upravit. Jde o pouzdro nositelné na opasku buď pomocí koženého závěsu nebo pružného ocelového klipu.Pouzdro může být buď ručně barvené jako na fotografii do různých odstínů nebo černé či tmavě hnědé z kůže probarvené z koželužny. Zapínání pouzdro je možné pomocí aktovkového zámku, magnetu nebo otočného zámku. Povrchově je ošetřené pro zvýšení voděodolnosti.

1 200 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz