Western

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Westernové bolo zhotovené kombinací vkusných a povrchově kvalitních komponentů s pletenou koženou šňůrkou s pravé hovězí kůže.

330 Kč

Kožený westernový koplet s nábojovým pásem o šířce 6 cm. Je vyroben z hovězí kůže a zdobený ruční řezbou a tepáním. Na nábojovém pásu jsou pevná poutka pro pohotové uchycení munice různého druhu a ráže, dle revolveru. ( 38.spl,/357 mag, 44 mag., 45 atd ). Opasek i pouzdro je ušito z kůže o síle 4-4,5 mm. Westernový opasek je podšitý velurovou kůží.Při objednávce uveďte obvod boků.

7 689 Kč

Kožený opasek zhotovený z kvalitní hovězí kůže zdobený masivní kvovou přezkou americké výroby. Přezka má značku "Buckles Masterplece Collection Of America". Je velmi pěkně propracovaná.

1 595 Kč

Kožený opasek zhotovený z kvalitní hovězí kůže zdobený masivní kvovou přezkou americké výroby. Přezka má značku "C+J". Je velmi pěkně propracovaná.

1 595 Kč

Nábojový pás zhotovený v dílně K.M.Saddlery z kvalitní hovězí kůže,a podšitý velurovou kůži.Opatřený 12-16-ti pevnými poutky na náboje různých druhů ráží brokových nebo kulových nábojů.. Šířka pásu je 6 cm.Při objednání uveďte obvod boků nebo pasu. A ráži nábojů.

3 740 Kč

Kožený nábojový pás z dílny K.M.Saddlery vyrobený z hovězí kůže a podšítý velurovou kůži o šířce 6 cm. Je zhotoven na brokové náboje.10-12 ks.Při objednávce uveďte obvod boků nebo pasu a typ nábojů.  

3 740 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz