Tašky a kabelky

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Aktovka kombinovaná s batohem.  Vnitřní rozměry jsou 35x27 a dvě komory po 5 cm. Uvnitř aktovky jsou kapsy na vizitky, mobil a tužky. Taška Je ušitá z pravé hovězí třísločiněné kůže a je ručně barvená s tˇonovanými okraji. Podšívka je hovězí lícová useň.  Aktovka se buď pohodlně nosí v ruce, kdy ramení popruhy jsou zasunuté dovnitř a tím pádem nazavazí. V případě nošení na zádech se ramení popruhy posounou uvolněním fixačních pacek.   Barvu aktovky můžeme přizpůsobit na přání. 

9 889 Kč

Dámská kožená kabelka z pravé hovězí kůže s nastavitelným ramenním popruhem. Taška se zavírá na aktovkové skryté zámky a je zdobená popruhy přes klopu a starozinkovými přezkami. Vnější rozměry takšky jsou 19 x 29 x 7,5 cm.

3 410 Kč

Kožená taška vyrobená z pravé hovězí kůže o rozměrech 35 x 27 x 8 cm. Taška je uvnitř opatřena kapsami na brýle, mobil, peněženku, doklady a jiné potřebné osobní věci. Vnitřní část je podlepená velurovou kůží. Taška se zapíná pomocí aktovkových zámků a pomocí řemínků na klopě můžete nosit na tašce i svůj svršek. Na bočních dílech jsou taktéž funkční kožené řemínky. Taška se nosí přes rameno na 4 cm široký, kůží podšitý řemen, který lze pomocí přezky polohovat. Barvu je možné podle přání zaměnit za jinou. 

8 690 Kč

Kožená kabelka z hovězí kůže, zdobená motivem spirál. Rameno má polohovatelné, je pevná a lehká. Uvnitř kabelky je kapsa s přihrádkami na tužky a doklady.

3 619 Kč

Kožená kabeka z kvalitní hovězí kůže o jedné komoře s vnitřní boční kapsou. Kabelka je barvená světle hnědou barvou. Je možné ale určit si i jinou barvu. Uveďte v objednávce. Rameno tašky je polohovatelné a klopa tašky je zdobená tepaným vzorem.

2 860 Kč

Luxusní dámská kožená kabelka. Je to typ kabelky, kde určitě nebudete nic hledat. Zapínání je na magnet, takže je nadmíru pohodlné. Velikost je 28 x 19 x 7 cm. Vyrobená je z kvalitní hovězí usně. Obsahuje jednu vnitřní kapsu a má nastavitelný popruh. Originální ruční malba pochází z rukou šikovné výtvarnice a je luxusním koženým výrobkem se značkou K.M. Saddlery. Malované kabely zde naleznete pouze v jednom originálním vydání, motivy se budou obměňovat.

3 960 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz