Pouzdra na mobily,ovladače a hodinky

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožené pouzdro na mobil z přírodní hovězí kůže z dílny K.M.Saddlery. Je zdobeno vkusnou přezkou a upíná se na opasek průvlekem. Je vhodné i pro milovníky koní, při cestách v lesích se klopa nerozepne, je bezpečné. Pouzdro zhotovíme  dle rozměrů Vašeho mobilu.

950 Kč

Kožené pouzdro vyrobené z velmi kvalitní hovězí kůže. Pouzdro je ručně barvené, zdobené ručním tepáním do kůže. Motiv je možný změnit na přání nebo podle zaslané předlohy. Poudro je vhodné pro více typů mobilů, zhotovuje se na zakázku podle zadaných 3 rozměrů mobilu. Uzavírá se na otožný zámek, ale je možné použí i magnet nebo aktovkový zámek. Na zadní straně je tělo pouzdra opatřeno průvlekem na opasek šíře 4 cm. Tuto zadní stranu pouzdra ale můžeme opatřit i pružným ocelovým klipem pro uchycení na opasek.

1 350 Kč

Kožené pouzdro na mobil, vyrobené z měkčené hovězí kůže. Zapíná se na otočný uzávěr a upíná se na opasek pružným kovovým klipem. Je zhotoveno  podle míry Vašeho mobilu. Tělo mobilu je podšité velurovou kůží nebo jinou jemnou kůží, chránící proti oděru mobilu. Uzavírání je možno zolit i na aktovkový uzávěr, magnet nebo druck. Barva je možná na přání.

900 Kč

Pouzdro na mobil zhotovené z pravé hovězí kůže, podšité jemnou kůží. Toto pouzdro vyrobíme dle rozměru Vašeho mobilu. Je opatřeno vysouvací páskou, kterou potáhnutím vyjmete mobil z obalu. Klopa se zapíná na skryté magnety. Na přední stranu je možno vytisknout monogram, ručně vytepat nápis nebo nechat za popplatek vyrobit raznici s kterou je možné vytisknout i podrobnější motiv, viz. nápis na fotografii. Pouzdra je možné zhotovit v různých barevných kombinacích dle vlastního přání. Na zadní straně je pouzdro opatřeno závěsem na opasek. Taktéž je možné pouzdro vyrobit i bez závěsu.

1 400 Kč

Kožené pouzdro na mobil lisované a zhotovené dle přesných rozměrů mobilu. Pouzdro je ušito z kvalitní hovězí třísločiněné kůže a ručně barvené. Na klopě pouzdra je ručně zdobený motiv, který mohu změnit na přání zákazníka. Pouzdro se na opasek upevňuje pomocí koženého průvleku a je možná záměna za pružný ocelový klip. Taktéž barvu mohu změnit na přání. Celé pouzdro se uzavírá pomocí hokejkového zámku, které máme v barvi staromosazi i starozinku. 

1 400 Kč

Kožené pouzdro vyrobeno z pravé hovězí kůže, nosící se na opasku, které slouží k pohodlnému a bezpečnému nošení přístrojů v různých provozech. Například pro čtečky kódů pro skladníky.

880 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz