Pouzdra na brýle

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Luxusní kožené pouzdro na brýle z hovězí kůže na kovový uzávěr s vlepenou velurovou kůží proti oděru brýlových skel. Toto pouzdro je možno vyrobit k nošení v tašce či na opasku, kdy pak bude opatřeno pružným kovovým klipem pro uchycení na opasek. Pouzdro má různé barevné varianty od černé, hnědé, melírované, červené, modré, zelené a oranžové. Na přání je možné obal na brýle opatřit obrázkovým motivem, jménem, monogramem nebo jen ozdobit pštrosí kůží, jak je na uvedeno na fotografii. Rozměry jsou 13,5 cm x 5 cm x 3 cm. Větší pouzdro má rozměry 15,5 x 6x 4cm.Uveďtě vždy míru brýlí.

1 089 Kč

Luxusní kožené pouzdro na brýle z hovězí kůže na magnetickým uzávěrem s vlepenou velurovou kůží proti oděru brýlových skel. Toto pouzdro je možno vyrobit k nošení v tašce či na opasku, kdy pak bude opatřeno pružným kovovým klipem pro uchycení na opasek nebo průvlekem. Pouzdro má různé barevné varianty od černé, hnědé, melírované, červené, modré, zelené a oranžové. Na přání je možné obal na brýle opatřit obrázkovým motivem, jménem, monogramem. Rozměry jsou 14 cm x 5 cm x 3 cm.

1 089 Kč

Kožené pouzdro na brýle zhotovené z kvalitní hovězí kůže. Toto pouzdro je možno nosit na opasku použitím průžného kovového klipu nebo lze na zadní straně umístit kožený průvlek. Pouzdro se zapíná na magnet a na přední straně je opatřeno úchytem na propisku. Je to pevné a bezpečné pouzdro. Barvu je možno zvolit vlastní. Černá, hnědá světlá i tmavá, přírodní světlá, červená, oranžová, zelená, indigo modrá. Pouzdro je možno pošít exotickou kůží, hadí nebo pštrosí.V tomto případě je nutný dotaz na cenu.

1 089 Kč

Kožené pouzdro na brýle zhotovené z kvalitní probarvené hovězí kůže. Pouzdro je je vyloženo velurovou kůží, aby se zabránilo jakémukoliv poškrábání brýlí. Uzavírání je řešeno pomocí otočného uzávěru. Pouzdro zhotovujeme na zakázku dle Vámi zaslaného rozměru Vašich brýlí. Uvádějte prosím všechny tři rozměry. Na požádání ozdobíme pouzdro Vašim monogramem.

1 089 Kč

Kožené pouzdro na brýle z kvalitní hovězí kůže, ručně barvené a podšité jemnou kůží. Pouzdro vyrobíme podle zadaných rozměrů brýlí. Barvy jsou zvoleny  na přání.

935 Kč

Kožené pouzdro na brýle zhotovené dle rozměrů Vašich brýlí. Je zhotovené z kvalitní hovězí kůže, uvnitř podlepené velurovou kůží a na vnější straně zdobené písmem, vzory a pravou pštrosí kůží.

990 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz