Příslušenství pro motorkáře

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožená dokladová kapsa ze silné kůže spojovány nýty. Kůže je hovězí třísločiněná, ručně barvená, drží lépe pevný tvar. Kapsu je možné nosit pomocí koženého závěsu nebo pružného kovového klipu. Rozměry kapsy jsou 17 x 11 x 4 cm.   Barva podle přání, řerná, světlá a tmavá hnědá, vínová, zelená.

950 Kč

Koženýchránič na nádrž motocyklu podle doloženého střihu nebo dle možností tvorby střihu podle Vašeho motocyklu, který přivezete. Barvu si můžete sami zvolit podle sebe, také zdobené lemování. Kůže má sílu 4-4.2 mm a je navíc podšitá další hovězí kůži měkčího typu. Ta je po celé ploše podlepená a po krajích prošitý. Celek je pevný a zároveň pružný, aby tak lépe přilehl k nádrži. Uvazuje se pomocí pevných kožených tkanic. Kapsa na nádrži je praktická na uložení dokladů. Celý výrobek je řádně navoskován. 

3 500 Kč

Kožené dokladové pouzdro z pravé hovězí kůže, ručně barvené a zdobené motivy ozubených kol. 

950 Kč

Kožená peněženka  zhotovená z velmi kvalitní hovězí třísločiněné kůže. Kůže je lícová, ručně barvená a ručně zdobená kousek po kousku. Je kolorovaná speiálními barvami na kůži. Peněženka je konstruována na současnou největší bankovku ( 2000 Kč). Obsahuje přihrádku na papírové bankovky, kapsu na drobné mince, a 4 přihrádky na kreditní karty. Jsou uprostřed a po pravé vnitřní straně. Obsah je možné po domluvě upravit. Rovněž je možná domluva na jiné barvě i vlastním motivu.

2 200 Kč

Sada 6 ks kožených podtácků z hovězí kůže s lisovaným motivem. Vhodný dárek pro majitele motocyklů. Nezničí se, kůži lze vlhkým hadříkem omýt. Klíčenka jako dárek k podtáckům.

607 Kč

Kožená rolka na motoyckl, vyrobená z přírodní hodvězí kůže vysoké kvality z dílny K.M.Saddlery. Je asi 35 cm dlouhá a její průměr je asi 14 cm.Kůže je barvená a má vysokou trvanlivost. Je to kožený výrobek ručně zhotovený a je kvalitním pouzdrem na potřebné věci na cestu. V případě jiných rozměrů se sjedná nová cena dle domluvy se zákazníkem. V případě změny barvy kůže uveďte její odstín.

3 500 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 783 e-shop systém banan.cz