Příslušenství pro motorkáře

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Koženýchránič na nádrž motocyklu podle doloženého střihu nebo dle možností tvorby střihu podle Vašeho motocyklu, který přivezete. Barvu si můžete sami zvolit podle sebe, také zdobené lemování. Kůže má sílu 4-4.2 mm a je navíc podšitá další hovězí kůži měkčího typu. Ta je po celé ploše podlepená a po krajích prošitý. Celek je pevný a zároveň pružný, aby tak lépe přilehl k nádrži. Uvazuje se pomocí pevných kožených tkanic. Kapsa na nádrži je praktická na uložení dokladů. Celý výrobek je řádně navoskován. 

3 500 Kč

Kožené dokladové pouzdro z pravé hovězí kůže, ručně barvené a zdobené motivy ozubených kol. 

950 Kč

Sada 6 ks kožených podtácků z hovězí kůže s lisovaným motivem. Vhodný dárek pro majitele motocyklů. Nezničí se, kůži lze vlhkým hadříkem omýt. Klíčenka jako dárek k podtáckům.

607 Kč

Kožená rolka na motoyckl, vyrobená z přírodní hodvězí kůže vysoké kvality z dílny K.M.Saddlery. Je asi 35 cm dlouhá a její průměr je asi 14 cm.Kůže je barvená a má vysokou trvanlivost. Je to kožený výrobek ručně zhotovený a je kvalitním pouzdrem na potřebné věci na cestu. V případě jiných rozměrů se sjedná nová cena dle domluvy se zákazníkem. V případě změny barvy kůže uveďte její odstín.

3 500 Kč

Kožené poudro na mobil zhotovené z pravé hovězí kůže přesně pro rozměry Vašeho mobilu uvedené do poznámky objednávky. Kůže je ručně barvená a zdobená ruční řezbou. Motiv i barvu je možné změnit na přání. Možnosti zapínání jsou aktovkový zámek jako na fotografii, otočnýzámek nebo magnet. Na zadní straně je kožený průvlek, který je možné zaměnti za pružný ocelový klip.Barva hnědá i černá.

1 400 Kč

Kožené šle ke kalhotům vyrobeny z pružné gumy a hovězí kůže zdobení hodinovými kolečky Vám splní nejen službu ale také budou elegantní a líbivé. Délku můžete upravovat pomocí pásků a kovových přezek. Možno vyrobit i v jiných barvách.Toto kožené zboží z firmy K.M.Saddlery jinde nenajdete. Šle neboli kšandy Vám dodáme ve stylovém balení, viz. obrázek. Šíře pruženky je 2.5 cm.

1 050 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 720 e-shop systém banan.cz