Kožené zástěry

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožená zástěra zhotovená z měkčené hovězí kůže a doplněná ručně barvenými řemínnky a pásovým sedlem. Na sedle může být logo buď laserově gravírované nebo lisované do kůže pomocí raznice, kterou Vám necháme zhotovit. Tato raznice se pak platí  a zůstává Vám.

2 350 Kč

Celokožená zástěra pro restaurace určená k výčepnímu pultu. Je zhotovená z valchované(měkčené) kůže. Na doplňky byla použita pevná hovězí lícová kůže, která je ručně barvená, ošetřena ochranným přípravkem. Jsou vhodně použity kovové komponenty. Logo je zhotovováno na přání buď laserovou technikou nebo pomocí hořčíkové raznice tlakem do kůže. Logo je nutné dodat v křivkách s informací o celkové velikosti. Barevné varianty jsou možné po dohodě.

2 750 Kč

Celokožená zástěra pro restaurace určená k výčepnímu pultu. Je zhotovená z valchované(měkčené) kůže a opatřena dvěmi kapsami. Na doplňky byla použita pevná hovězí lícová kůže, která je ručně barvená, ošetřena ochranným přípravkem. Jsou vhodně použity kovové komponenty. Logo je zhotovováno na přání buď laserovou technikou nebo pomocí hořčíkové raznice tlakem do kůže. Logo je nutné dodat v křivkách s informací o celkové velikosti. Barevné varianty jsou možné po dohodě.

2 999 Kč

Kožená zástěra vyrobená z měkké kůže, která působí velmi příjemně.Z vněší strany je hladká. Zástěra je opatřená kapsičkami na kadeřnické potřeby. Obrázek na náprsní kapse je ručně tepaný dle vlastního námětu. Zástěra se posouvá na přezky. Je možné domluvit i jiné barvy.

3 550 Kč

Celokožená zástěra pro restaurace určená k výčepnímu pultu. Je zhotovená z valchované(měkčené) kůže. Na doplňky byla použita pevná hovězí lícová kůže, která je ručně barvená, ošetřena ochranným přípravkem. Jsou vhodně použity kovové komponenty. Logo je zhotovováno na přání buď laserovou technikou nebo pomocí hořčíkové raznice tlakem do kůže. Logo je nutné dodat v křivkách s informací o celkové velikosti. Barevné varianty jsou možné po dohodě. Zapínání na zadní straně se oproti ostatním zástěrám používá jako kovový trojzubý pohodlný mechanismus. Slouží k pohotovosti oblékání i svlékání zástěry.

2 750 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 783 e-shop systém banan.cz