Myslivost

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Taška je zhotovená z kvalitní hovězí kůže. Vzhledově působí přírodně, bez lesku a je příjemná svou vláčností ale zároveň i pevností. Má jednu komoru a klopa se uzavírá pomocí kožené tkanice. Rameno je dlouhé, přizpůsobitelné jakékoliv velikosti. Je propletené koženou tkanicí, kterou lze upravit dle své potřeby. Je vhodná k "pošťáckému" nošení přes záda.Na bocích jsou všita dvě poutka pro nošení různých pomůcek ke zbrani. Na předním dílu je našitý pruh na náboje. Na požádání tento pás taška nemusí obsahovat. Na tašce není žádný kovový díl. Rozměry jsou 23 x 23 cm a hloubka 8 cm. Míry lze ale přizpůsobit.

3 960 Kč

Kožená kabela z přírodní hovězí kůže. Není barvená, obsahuje jednu komoru a na bočním dílu je našitý popruh pro zavěšení různých pomůcek. Na přední straně je kapsa uzavřena klopou. Brašna se nosí pomocí polohovatelného řemenu.

6 215 Kč

Kožená myslivecká taška zhotovená z kvalitní hovězí kůže. Přírodní kůže,barveně mořená je ošetřena povrchovou úpravou pro větší odolnost vůči vlhkosti. Tato taška mám vnitřní kapsu a na bocích upínací pásek pro zavěšení pomůcek. Na přední straně je klopou uzavíratelná kapsa. Rameno je polohovatelné a tašku je možno na přání ozdobit monogramem. Od zdobeného okraje je možno upustit a tašku nechat v nezdobené úpravě. Barvu lze podle přání změnit.

6 050 Kč

Taška je zhotovená z kvalitní hovězí kůže. Má jednu komoru a klopa se uzavírá pomocí magnetu. Rameno je dlouhé, přizpůsobitelné jakékoliv velikosti. Je propletené koženou tkanicí, kterou lze upravit dle své potřeby. Je vhodná k "pošťáckému" nošení přes záda.Na bocích jsou všita dvě poutka pro nošení různých pomůcek ke zbrani. Na předním dílu je našitý pruh na náboje. Na požádání tento pás taška nemusí obsahovat. Na tašce není žádný kovový díl. Rozměry jsou 23 x 23 cm a hloubka 8 cm. Míry lze ale přizpůsobit.

4 290 Kč

Kožená myslivecká taška zhotovená z kvalitní hovězí kůže. Kůže je ručně barvená s třícentimetrovým ramením popruhem.   Vnitřní rozměry tašky jsou v nejširším místě 29 cm, výška předního dílu je 20 cm a vnitřní hloubka je 9 cm.

4 180 Kč

Kožená taška zhotovená z kvylitní hovězí kůže, obsahující jednu hlavní komoru, 2 postaní kapsy, vnitřní kapsu, uchycení na nůž a uchycení na platový pásek. Na přední straně je velká kapsa s klopou. Taška je barvy černohnědé, ale je možné ji vyrobi jen v jednom tónu.

5 720 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz