Pouzdro na pistoli

Pouzdro na pistoli

ID zboží: 211

Popis:

Pouzdro zhotovené pro skryté nošení zbraně vyrobené ve firmě K.M. Saddlery z kůže o síle 3mm. Pouzdro působí jako kapsa na doklady a zajišťuje pevné posazení zbraně v pouzdru a zároveň pohodlné a rychlé tasení.

č.1: CZ 92, Ruger LCP, Kevin,Gladiator-45, atd...-c


č.2: CZ 27, CZ 50, CZ 52, CZ 70, CZ 75D Compact CZ83, Glock 19/23/36, Glock 26/27,Glock 42,Glock 43, Kahr 40, Ruger LCP,Ruger LC9, , Sig Sauer P 239,, STI 9, STI Vip,Walter P 22, Walther PP/PPK, Walther PPS, atd...


č.3:  CZ 75/85, CZ 100,HK P7/M8,CZ-07,CZ-Duty HK P10/USP, HK P2000, Sig Sauer P 225/226, Sig Sauer 228/229, Sig Sauer 2022/pro, Walter P5, Walther P99, Walther P88, Walther PPQ, atd..

Jestli jste nenašli Váš typ zbraně,napište nám.

 

 

Hodnocení zákazníka

 

Nové pouzdro na zbraň mě oslovilo hned na první pohled. Zpracování je precizní a uhlazené - nikde nic nepřebývá ani nechybí. 

 

V tomhle počasí je to moje volba číslo jedna. Vždy jsem nosil IWB pouzdra, ale tohle je prostě ideální. Jasně rychlost tasení ne horší, ale zatím jsem nepotřeboval tasit v krizi a doufám, že za životnost pouzdra ani nebudu muset. 

 

Uchycení očky drží velice dobře - hlavně když se dá mezi ně očko kalhot - pak se pouzdro ani nehne.

 

Vnitřní prostor je dobře vymyšlen - možná jen výřez na zbraň by mohl být malinko jinak tvarován, aby se lépe tasilo - ale i takto to jde dobře (jen nějakou drobnost najít musím a zde je to co mě napadlo jako lehké negativum (mám totiž velké ruce). 

 

Povrch pouzdra již chytá - po cca 1,5 měsíci patinu. To je pozitivum ne negativum :-).

 

Celkově - moc děkuji - pouzdro je přesné, nenápadné a moc hezky zpracované. Jsem rád, že jsem jej koupil a v tomto parnu je to dokonalá alternativa nošení. 

 

Jen tak dál - kvalitní řemeslo je prostě fajn.

Dobrý den,

 

dovolte mi, abych Vám poděkoval za krásný výrobek. Tak skvělé řemeslo se už dnes málo vidí a je velmi potěšující vidět, že ještě někde existuje smysl pro kvalitu a detail. Pouzdro je nádherné a hlavně stoprocentně funkční, přesně jak jsem v to doufal, ale, upřímně řečeno, snad ani neočekával. Jsem doslova ohromen - je nenápadné, váha zbraně je rozložena, že o ní člověk ani neví a tasení plynulé a naprosto bezproblémové. Dodací lhůta dnes skoro až zázračná, a to přestože jsem se trefil do Vaší dovolené,  a cena zcela přiměřená. Jsem z nákupu a výrobku nadšen budu vaši firmu horlivě doporučovat.

 

Tom. T.

 

 

Cena s DPH: 1 979 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz