Kožené obojky pro psy

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožený obojek pro psa vyrobený z pravé hovězí kůže. Je podšitý velurovou kůží a jeho šířka jsou 3 cm. Délka obojku se zhotovuje podle obvodu krku Vašeho psa. Na obojek je možné vyrazit jméno Vašeho psa, telefonní či registrační číslo. Barvu si můžete zvolit, černou, hnědou, modrou, zelenou, oranžovou, červenou, žíhanou nebo přírodní. Obojek je ošetřený povrchovou úpravou z důvodu voděodolnosti. Používáme pevné kovové komponenty.V poznámce uveďte, zda chcete polokroužek na vodítko i známku či jen na vodítko.

880 Kč

Kožený obojek zhotovený z kvalitní hovězí třísločiněné lícové kůže o síle obojku 5,5-6mm vyrobený na míru pro Vašeho psa. je ručně barvený a zdobený písmem. Podšitý je velurovou kůží a kovové komponenty jsou pevné, svařované. obojek je ozdobou a zároveň bezpečím.  Barvu i písmo změníme podle Vašeho přání. 

2 310 Kč

Kožený obojek pro Vašeho pejska. Délka obojku je 41 cm, šířka jsou 2 cm. Obojek je hnědě melírován a podšitý velurovou kůží. Je opatřený dvěmi polokroužky na psí známku a vodítko. Je vyroben z příjemné hovězí kůže. Na obojek můžeme vylisovat jméno Vašeho psího kamaráda, popřípadě i telefonní číslo. Změna délky obojku a barvy je individuální po dohodě.

770 Kč

Kožený obojek o šířce 4 cm zhotovený z pravé hovězí kůže o síle 4,4 mm podšitý velurovou kůží o síle 2 mm. Je prošitý, opatřený pevnými ocelovými komponenty. Zhotovený na míru. Je ručně barvený a zdobený ručním tepáním. Nápis na přání v ceně obojku.   Barva je možné na přání změnit. Dále je možnost vybarvení písma a přidání polokroužku na známku. 

1 485 Kč

Kožený obojek pro psa vyrobený z pravé hovězí kůže. Je podšitý velurovou kůží a jeho šířka jsou 4 cm. Délka obojku se zhotovuje podle obvodu krku Vašeho psa. Na obojek je možné vyrazit jméno Vašeho psa, telefonní či registrační číslo. Barvu si můžete zvolit, černou, hnědou, modrou, zelenou, oranžovou, červenou, žíhanou nebo přírodní. Obojek je ošetřený povrchovou úpravou z důvodu voděodolnosti. Používáme pevné kovové komponenty. Pokud má mít obojek další údaje, třeba e-majlovou adresu, kreslí se ručně barvami na kůži za příplatek 200Kč.

1 100 Kč

Kožený obojek pro psa vyrobený z pravé hovězí kůže. Je podšitý velurovou kůží a jeho šířka jsou 4 cm. Délka obojku se zhotovuje podle obvodu krku Vašeho psa. Na obojek je možné vyrazit jméno Vašeho psa, telefonní či registrační číslo. Barvu si můžete zvolit, černou, hnědou, modrou, zelenou, oranžovou, červenou, žíhanou nebo přírodní. Obojek je ošetřený povrchovou úpravou z důvodu voděodolnosti. Používáme pevné kovové komponenty. Na fotografiích jsou miláčci paní Rybové, jsou to středoasijští pastevečtí psi. Naši první psí manekýni, kterým děkujeme za krásné fotografie.

1 320 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz