Příslušenství pro hotely a restaurace

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Celokožená zástěra pro restaurace určená k výčepnímu pultu. Je zhotovená z valchované(měkčené) kůže. Na doplňky byla použita pevná hovězí lícová kůže, která je ručně barvená, ošetřena ochranným přípravkem. Jsou vhodně použity kovové komponenty. Logo je zhotovováno na přání buď laserovou technikou nebo pomocí hořčíkové raznice tlakem do kůže. Logo je nutné dodat v křivkách s informací o celkové velikosti. Barevné varianty jsou možné po dohodě.

2 750 Kč

Kožená kapsa pro restaurace na nošení číšnické peněženky,"fleku", papírových bloků a propisky. Vyrobeno z měkké kůže a nosí se na opasku na průvlek.

1 600 Kč

Kožená kapsa z pravé hovězí kůže  zhotovená pro nošení čísnické peněženky-"fleku". Je zdobená logem na přání nebo jiným motivem. Obsahuje dvě poutka na tužky a na opasek se upevňuje pomocí průvleku.

1 800 Kč

Kožená peněženka pro hotely a restaurace. Obsahuje osum přihrádek, jednu přihrádku s průhlednou slídou. Je ušita pouze z pravé pevné kůže. Do peněženky nejsou vkládány žádné papírové výztuče, žádná umělá kůže ani textil. Je pouze z pravé kvalitné hovězí kůže. Kůže není recyklovaná. Tato peněženka je kvalitní výrobek, který bude dobře sloužit. 

2 990 Kč

Kožený podtácek zhotovených z pravé hovězí kůže, ručně barvený s lisovanm motivem půllitru.celková tloušťka podtácku je asi 8mm a je prošitý hrubou nití. Jeho povrch je ošetřen voděodolnou úpravou. 

180 Kč

Kožená podložka o síle 4,2 mm s ražbouhotelu či restaurace na přání. Velikost 30 x 50 cm. Po domluvě je možnost změny rozměrů. Deska je ručně barvená  a ošetřená impregnací a voskem.

2 700 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 783 e-shop systém banan.cz