Pouzdra na mobily,ovladače a hodinky

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožené pouzdro na mobil z dílny K.M.Saddlery, vyrobené z kvalitní hovězí kůže. Toto pouzdro je opatřené 2 pružnými kovovými klipy určenými pro nošení na opasku a je podšité velurovou kůží. Podšívka i niť jsou voleny ostře červené. Je pohodlné a zajistí Vašemu mobilnímu přístroji bezpečí.Můžeme udělat na jakýkoliv rozměr.

900 Kč

Černé kožené pouzdro vyrobené z pravé hovězí kůže sloužící k upínání na opasek pomocí pružného ocelového klipu, který zabrání pádu Vašeho mobilu. Pouzdro je podšito měkkou velurovou kůží.Pouzdro zhotovíme dle rozměrů Vašeho mobilu. 

900 Kč

Kožené pouzdro na GPS pro psa na obojek. Je zhotoven z kvalitní hovězí kůže, zapínání je řešeno promocí pevného drucku. Upínání na obojek je zvolen na kožený průvlek.

350 Kč

Kožené pouzdro zhotovené z kvalitní hovězí kůže, podlepené jemnou kůží. Pouzdro je ručně barvené a na přání lze provést barevné úpravy. Pouzdro se zapíná pomocí drucku ale nabízejí se i možnosti atovkového zámku či magnetu.  Hodinky se k pouzdru poutají pomocí karabinek a pěkného řetízku. Zadní strana je opatřena koženým průvlekem na opasek. 

700 Kč

Kožené pouzdro z kvalitní hovězí kůže, ručně barvená a ošetřena impregnační úpravou. Je podšito velurovou kůží a zapíná se pomocí druku. Barvu lze možno zaměnit za jinou. 

750 Kč

Kožené pouzdro vertikální vyrobeno z kvalitní hovězí kůže, podšité měkkou velurovou kůží, chránící proti otěru přístroje. Na opasek se upíná pomocí pružného ocelového klipu.Pro zhotovení pouzdra uvádějte všechny tři rozměry Vašeho mobilu.

900 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz