Příslušenství pro kanceláře

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Krásná kožená podložka na pracovní stůl o rozměrech přibližně 85x45cm ( je možné uvést jiné rozměry). Je zhotovená z kvalitní hovězí kůže, podlepena podšívkovou kůží a prošita po celém obvodu a ošetřena pro zvýšení voděodolnosti. Tato podložka dodá společně s ostatními doplňky Vašemu stolu glanc.Barvu je možno zvolit hnědou světlou nebo tmavou, černou, zelenou, červenou případně jiné odstíny na přání.

6 490 Kč

Krásná kožená podložka na pracovní stůl o rozměrech přibližně 40x60cm ( je možné uvést jiné rozměry). Je zhotovená z kvalitní hovězí kůže, prošita po celém obvodu a ošetřena pro zvýšení voděodolnosti. Tato podložka dodá společně s ostatními doplňky Vašemu stolu glanc.Barvu je možno zvolit hnědou světlou nebo tmavou, černou, zelenou, červenou případně jiné odstíny na přání.

3 410 Kč

Kožená podložka pod myš zhotovená z kvalitní hovězí kůže, ručně barvené a podlepené protiskluzovou gumou, která nešpiní nábytek. Podložka je prošitá hrubou nití a ošetřena impregnační tekutinou.

671 Kč

Kožené pouzdro zhotovené z kvalitní hovězí kůže s efektním přirozeným povrchem kůže, podšité velurovou kůží. Obsahuje uchycení z pruženky na 12 tužek a zapíná se na dva magnety.

3 300 Kč

Kožené pouzdro zhotovené z kvalitní hovězí kůže, třísločiněné hlazenice. Je ručně řezané, barvené, zvolená tak nejkrásnější část kůže. Poskytuje veškeré bezpečí. Dodat mohu ve více barvách na přání.

605 Kč

Kožené pouzdo zhotoveno z kvalitní hovězí kůže sloužící k úschově asi 5-6 psacích potřeb. Obal je možné opatřit ručním zdobením monogramem nebo ponechat bez dekoru. V různých barvách.

880 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz