Příslušenství pro kanceláře

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Krásná kožená podložka na pracovní stůl o rozměrech přibližně 85x45cm ( je možné uvést jiné rozměry). Je zhotovená z kvalitní hovězí kůže, podlepena podšívkovou kůží a prošita po celém obvodu a ošetřena pro zvýšení voděodolnosti. Tato podložka dodá společně s ostatními doplňky Vašemu stolu glanc.Barvu je možno zvolit hnědou světlou nebo tmavou, černou, zelenou, červenou případně jiné odstíny na přání.

5 500 Kč

Krásná kožená podložka na pracovní stůl o rozměrech přibližně 40x60cm ( je možné uvést jiné rozměry). Je zhotovená z kvalitní hovězí kůže, prošita po celém obvodu a ošetřena pro zvýšení voděodolnosti. Tato podložka dodá společně s ostatními doplňky Vašemu stolu glanc.Barvu je možno zvolit hnědou světlou nebo tmavou, černou, zelenou, červenou případně jiné odstíny na přání.

3 100 Kč

Kožené pouzdro zhotovené z kvalitní hovězí kůže s efektním přirozeným povrchem kůže, podšité velurovou kůží. Obsahuje uchycení z pruženky na 12 tužek a zapíná se na dva magnety.

3 000 Kč

Kožené pouzdo zhotoveno z kvalitní hovězí kůže sloužící k úschově asi 5-6 psacích potřeb. Obal je možné opatřit ručním zdobením monogramem nebo ponechat bez dekoru. V různých barvách.

700 Kč

Sada 6 kusů kožených podtácků. Průměr podtácku je 10 cm. Jsou vyrobeny z přírodní hovězí kůže a zdobeny lisovanými motivy. Podtácky je možné čistit vlhkým hadříkem.

420 Kč

Luxusní kožená sada pro stylové kanceláře vyrobená z kvalitní hovězí kůže. Tato sada obsahuje zásobník na psací potřeby, klíčenku, 2 podtácky, nůž na dopisy, mísku na drobnosti. Vše je ručně barveno, obšito kvalitní kroucenou nití. Každý výrobek nese název kvalitní značky KMSaddlery. Sadu je možno vyrobit i v jiných odstínech. Balena je v dárkovém provedení v duchu přírody.

5 000 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 700 e-shop systém banan.cz