Pouzdra na mobily,ovladače a hodinky

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožené pouzdro na mobil vyrobené z kvalitní hovězí kůže podšité velurovou kůží. Je opatřené otočným uzávěrem a na zadní straně pružným ocelovým klipem na opasek. Pouzdro zhotovíme dle rozměrů Vašeho mobilu.

900 Kč

Kožené pouzdro na mobil z pravé hovězí kůže s ručním barvením a zdobením. Kůže je ošetřena povrchovou voděodolnou úpravou.  Pouzdro je zhotovováno přesně na míru mobilu, proto v poznámce uveďte všechny tři rozměry přístroje. Na přání ozdobíme pouzdro nápisem či motivem a je možné i změnit odstín barvy.

1 000 Kč

Vertikální pouzdro na mobil z kvalitní hovězí kůže. Je to luxusní pouzdro, které Vám zhotovíme podle parametrů Vašeho mobilu. Celé pouzdro je podšité velurem a zapíná se na druck.

900 Kč

Kožené pouzdro na mobil zhotovené z kvalitní hovězí kůže určené pro jakýkoliv typ mobilu dle zadaných rozměrů. Pouzdro je optřeno pružným ocelovym klipem, který je velmi spolehlivý při nošení na opasku a zároveň jej můžete z opasku pohodlně vytáhnout. T

900 Kč

Pouzdro na mobilní telefon  vyrobeno z měkčené hovězí  kůže. Barvu je možno určit černou, hnědou nebo přírodní. Přírodní kůži je možno namořit na červenou, modrou, zelenou, nebo efektní design dřeva. Uzavírá se na otočný uzávěr, ale je možné zvolit zapínání na magnet. Pouzdro se upíná na opasek na 2 pružné ocelové klipy nebo kůžený průvlek. Je možné vyrobit pouzdro i bez upínání na opasek, pouze pro vložení do tašky. Pouzdro zhotovíme dle rozměrů Vašeho mobilu.

900 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz