Opasky - Opasky šíře 2 a 3cm

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožený opasek KM Saddlery vyrobený z kvalitní hovězí kůže o síle 4,2 mm a šířce 2 cm zhotovený na míru Vašeho pasu či boků. Tento opasek je zdobený velmi vkusnou sponou se značkou KM Saddlery. Je to opasek, který Vás nezklame. Podle přání je možné zvolit i jinou barvu. Stačí uvést do poznámky v objednávce.

399 Kč

Klasický opasek vyrobený z kvalitní hovězí kůže o šířce 3 cm a síle kůže 4,2 mm. Je opatřen litou kovovou přezkou s logem firmy K.M.Saddlery. Tento opasek je vhodný ke společenskému oděvu a je možno ho vyrobit v barvě černé nebo hnědé. Uveďtě prosím obvod pasu a barvu.

670 Kč

Opasek z kvalitní hovězí kůže s ručním barvením.

670 Kč

Kožený opasek z kvalitní hovězí kůže o šířce 3 cm. Je vhodný do společenský kalhot i pro běžné nošení. Přezka je elegantní s plochým trnem. Kůže probarvená a silná 4-3,8 mm. Je to opasek, který Vám vhodně doplní Váš šatník.

670 Kč

Kožený opasek o šířce 3 cm zhotovený z kvalitní hovězí kůže o síle 3,8-4 mm. Barvu opasku je možné upřesnit v poznámce.  Opasek je optařen krásnou starozinkovou přezkou, která je velmi elegantní a hodí se k společenskému ale i běžnému dennímu oblečení.

670 Kč

Kožený opasek z pravé hovězí kůže, ručně barvený i zdobený. Má šířku 3  cm a je opatřen vkusnou přezkou. Délka se zhotovuje podle míry Vašeho pasu či boků.

800 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 693 e-shop systém banan.cz