Opasky - Opasky šíře 2 a 3cm

Úvod - Opasky - Opasky šíře 2 a 3cm

Kožené opasky jsou zhotovené z kvalitní PRAVÉ HOVĚZÍ LÍCOVÉ kůže z české koželužny. Opasek má sílu 4-4,4mm a šířka opasku je 1,8-3 cm.  K výrobě se používá tzv.KRUPÓN-nejkvalitnější kůže. Kůže opasku je při nošení velmi příjemná, nošením získává patinu a měkkost spojenou s pevností.

Jak správně změřit obvod pasu?

Pro měření obvodu pasu je nejlepší krejčovský metr.

Popřemýšlejte jak a kde budete opasek nosit:na bocích nebo v pase?

Správná délka opasku je důležitá.Opasek by měl po zapnutí přesahovat váš obvod přibližně o 20-24 cm.

Opasek má dvě délky :

-celková délka opasku

-obvod pasu

Celková délka je délka kožené části opasku bez spony. Obvod pasu je délka, která je mezi začátkem spony a prostřední dírkou opasku a odpovídá vaší délce v pase/bocích. U našich opasků je prostřední dírka čtvrtá. Je to také optimální místo, kde opasek zapínat. Obvod pasu zadejte při objednání opasku.  

Při měření byste měli mít metr ve stejné výšce pasu nebo boků.

Špatná míra není důvodem k reklamaci.

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožený opasek KM Saddlery vyrobený z kvalitní hovězí kůže o  šířce 2 cm zhotovený na míru Vašeho pasu či boků. Tento opasek je zdobený velmi vkusnou sponou . Je to opasek, který Vás nezklame. Podle přání je možné zvolit i jinou barvu. Stačí uvést do poznámky v objednávce.

399 Kč

Klasický opasek vyrobený z kvalitní hovězí kůže o šířce 3 cm a síle kůže 4,2 mm. Je opatřen litou kovovou přezkou s logem firmy K.M.Saddlery. Tento opasek je vhodný ke společenskému oděvu a je možno ho vyrobit v barvě černé nebo hnědé. Uveďtě prosím obvod pasu a barvu.

670 Kč

Opasek z kvalitní hovězí kůže s ručním barvením.

670 Kč

Kožený opasek z kvalitní hovězí kůže o šířce 3 cm. Je vhodný do společenský kalhot i pro běžné nošení. Přezka je elegantní s plochým trnem. Kůže probarvená a silná 4-3,8 mm. Je to opasek, který Vám vhodně doplní Váš šatník.

670 Kč

Kožený opasek o šířce 3 cm zhotovený z kvalitní hovězí kůže o síle 3,8-4 mm. Barvu opasku je možné upřesnit v poznámce.  Opasek je optařen krásnou starozinkovou přezkou, která je velmi elegantní a hodí se k společenskému ale i běžnému dennímu oblečení.

670 Kč

Kožený opasek z pravé hovězí kůže, ručně barvený i zdobený. Má šířku 3  cm a je opatřen vkusnou přezkou. Délka se zhotovuje podle míry Vašeho pasu či boků.

800 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz