Opasky - Opasky s exotickou kůží

Úvod - Opasky - Opasky s exotickou kůží

Kožené opasky jsou zhotovené z kvalitní PRAVÉ HOVĚZÍ LÍCOVÉ kůže z české koželužny a doplněny pravou pštrosí nebo hadí kůži.Opasek má sílu 4-4,4mm a šířka opasku je 3,8-4 cm.K výrobě se používá tzv.KRUPÓN-nejkvalitnější kůže. Kůže opasku je při nošení velmi příjemná, nošením získává patinu a měkkost spojenou s pevností.

Jak správně změřit obvod pasu?

Pro měření obvodu pasu je nejlepší krejčovský metr.

Popřemýšlejte jak a kde budete opasek nosit:na bocích nebo v pase?

Správná délka opasku je důležitá.Opasek by měl po zapnutí přesahovat váš obvod přibližně o 20-24 cm.

Opasek má dvě délky :

-celková délka opasku

-obvod pasu

Celková délka je délka kožené části opasku bez spony. Obvod pasu je délka, která je mezi začátkem spony a prostřední dírkou opasku a odpovídá vaší délce v pase/bocích. U našich opasků je prostřední dírka čtvrtá. Je to také optimální místo, kde opasek zapínat. Obvod pasu zadejte při objednání opasku.  

Při měření byste měli mít metr ve stejné výšce pasu nebo boků.

Špatná míra není důvodem k reklamaci.

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožený opasek z pravé hovězí kůže o šířce 4 cm a síle kůže 4 - 4,2 mm. Opasek je zdobený pravou hadí kůží a po celém obvodu je prošitý nití. Pevná kovová spona a široký trn dávají opasku nevšednost a eleganci.

1 500 Kč

Kožený opasek z pravé hovězí kůže. Opasek je zdobený ručně vyřezávaným nápisem Jack Danileĺs, pod něj vloženou hadí kůží a stylovou přezkou. Opasek má sílu 4,2 mm a šířku 4 cm. Je možno vyhotovit i jiný motiv na přání.

3 200 Kč

Kožený opasek z hovězí kůže o šířce 4 cm a síle kůže 4 - 4 02 mm zdobený prošitím a hadí kůží. Tento luxusní opasek z dílny Custom K.M.Saddlery obohatí vkusně Váš šatník.

1 500 Kč

Kožený opasek z hovězí kůže o šířce 4cm. Hadí kůže je do pasku vlepena a je chráněná koženým rámováním celého opasku z pevné hovězí kůže. Kůže je po vnějším i vnitřním obvodu prošitá silnou nylonovou nití. Opasek zdobí pevná přezka, která neruší vzhled hadí kůže. Jedná se o pravou hadí kůží, barvenou do červena.

2 600 Kč

Černý kožený opasek z hovězí kůže o šířce 4 cm a síle kůže 4 - 4.2 mm. Je zdobený černou hadí kůží, která je současně s celým páskem prošitá. Opasek je opatřený kovovou přezkou se značkou K.M. Saddlery.

1 500 Kč

Kožený opasek z kvalitní hovězí kůže s vloženou pravou hadí kůží. Hadní kůže je v každém opasku originálem, liší se vzorem. Tento opasek je podšitý velurovou kůží. Je ručně barvený a opatřený vkusnou přezkou. 

2 600 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz