Opasky - Opasky s exotickou kůží

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožený opasek z pravé hovězí kůže o šířce 4 cm a síle kůže 4 - 4,2 mm. Opasek je zdobený pravou hadí kůží a po celém obvodu je prošitý nití. Pevná kovová spona a široký trn dávají opasku nevšednost a eleganci.

1 500 Kč

Kožený opasek z pravé hovězí kůže. Opasek je zdobený ručně vyřezávaným nápisem Jack Danileĺs, pod něj vloženou hadí kůží a stylovou přezkou. Opasek má sílu 4,2 mm a šířku 4 cm. Je možno vyhotovit i jiný motiv na přání.

3 200 Kč

Kožený opasek z hovězí kůže o šířce 4 cm a síle kůže 4 - 4 02 mm zdobený prošitím a hadí kůží. Tento luxusní opasek z dílny Custom K.M.Saddlery obohatí vkusně Váš šatník.

1 500 Kč

Kožený opasek z hovězí kůže o šířce 4cm. Hadí kůže je do pasku vlepena a je chráněná koženým rámováním celého opasku z pevné hovězí kůže. Kůže je po vnějším i vnitřním obvodu prošitá silnou nylonovou nití. Opasek zdobí pevná přezka, která neruší vzhled hadí kůže. Jedná se o pravou hadí kůží, barvenou do červena.

2 600 Kč

Černý kožený opasek z hovězí kůže o šířce 4 cm a síle kůže 4 - 4.2 mm. Je zdobený černou hadí kůží, která je současně s celým páskem prošitá. Opasek je opatřený kovovou přezkou se značkou K.M. Saddlery.

1 500 Kč

Kožený opasek z kvalitní hovězí kůže s vloženou pravou hadí kůží. Hadní kůže je v každém opasku originálem, liší se vzorem. Tento opasek je podšitý velurovou kůží. Je ručně barvený a opatřený vkusnou přezkou. 

2 600 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 693 e-shop systém banan.cz