Exotika

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Pouzdro na mobilní telefon Samsung Galaxy NOTE 2 vyrobeno z hovězí kůže, potažené pravou hadí kůží. Uzavírá se na magnet. Pouzdro se upíná na opasek na 2 průžné ocelové klipy. Velikost mobilu 151 x 80,5 x 9,4mm. K pouzdru zasíláme dárek klíčenku.

2 000 Kč

Kožené pouzdro na mobil s vrchní vrstvou pravé pštrosí kůže. Pouzdro je možno přizpůsobit na jakýkoliv typ mobilu. Stačí uvést typ mobilu a jeho 3 základní rozměry. Zapínání na opasek je pomocí pružného ocelového klipu.

2 000 Kč

Pouzdro na nůže zhotovené z kvalitní hovězí kůže. klopa pouzdra se uzavírá pomocí drucku a povrch kůže je doben pravou hadí kůží.

1 100 Kč

Kožený náramek s všitou vsuvkou z pravé hadí kůže. Náramek je podložený velurem a celý prošitý. Zapíná se na druck a na ruce příjemný pro svou měkkost a hebkost.

600 Kč

Kožený náramek z hovězí kůže zdobený hadí kůží a nýty. Výška náramku je v širší části 7 cm, v užší části 6 cm. Je pevný a je možno jej nosit i na zpěvnění zápestí při práci. Je polohovatelný na dvě délky, neboť je opatřen dvojím zapínáním. Celý náramek je podlepený černým velurem a po obvodu prošitý.Uveďte do poznámky obvod zápěstí.

1 099 Kč

Kožený náramek zhotovený z pravé pštrosí kůže s vkusným kovovým zapínáním. Náramek je tvořen rolování přírodní pštrosí kůže a tedy je velmi příjemný a měkký. Netlačí, jeho nošení přináší příjemný pocit na ruce. V nabídce je barva rezavá, písková, tmavě hnědá, černá a bílá. 

400 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz