Exotika

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Dámská peněženka vyrobená z pravé pštrosí kůže. Peněženka je vyztužená pravou hovězí kůží a určena na papírové bankovky, drobné mince, kreditní karty, fotografie a jiné... Pštrosí kůže tvoří krásný exotický vzhled a bude odobou Vaší kabelky.

2 400 Kč

Kožené pouzdro na mobil zhotovené z hovězí kůže, podlepené z vnitřní strany měkkým velurem. Pouzdro je zhotoveno na míru mobilu. Při objednávce je nutné uvést rozměry mobilu. Přístroj se z pouzdra vytahuje potlačením prstu v dolním otvoru pouzdra. Pouzdro je zdobeno pštrosí kůží.Barvu si můžete vybrat podle svého přání.

1 100 Kč

Kožené toulcové pouzdro na nůž vyrobené z hovězí kůže zdobené pravou pštrosí kůží. Toto pouzdro je vyhotoveno přímo na typ nože a drží pevně, přitom se ale nůž pohodlně vyjme.

1 300 Kč

Velká taška vyrobená z pštrosí kůže vysoké kvality. Má atypický tvar trojúhelnikovitého typu, kdy zip je obrácen směrem k tělu. Ramenní popruh je vybaven pomocným posuvným vyztužením. Uvnitř tašky je podšívka a jedna vniřní kapsa opatřená zipem. Tato taška je určená pro vyšší statnější postavy a působí velmi atraktivně. Pštrosí kůže nese známky nejvyšší kvality, je to třetí nejodolnější kůže na světě. Je na omak velmi příjemná a působí hřejivým pocitem.

11 000 Kč

Vertikální pouzdro na mobil z kvalitní hovězí kůže. Klopa je zdobená pravou pštrosí kůží z nohy pštrosa s vysokým zdobným prvkem. Je to luxusní pouzdro, které Vám zhotovíme podle parametrů Vašeho mobilu. Celé pouzdro je podšité velurem a zapíná se na druck.

1 300 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz