Exotika - Tašky a kabelky

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Luxusní aktovka zhotovená z pravé pštrosí kůže o velikosti 24,5 x 15,5 x 7 cm. Základ tvoří kvalitní hovězí kůže pro dobrý tvar aktovky a povrch je potažen pevnou pravou pštrosí kůží. Tato kůže je velmi příjemná na omak. Obsah aktovky tvoří dvě komory o šířce 3,5 cm a přední kapsa na drobnosti. Jedna z vnitřních přepážek je opatřená zipem. Na klopě a zadní straně aktovky je našitá velmi efektní kůže z nohy pštrosa. Dodává celé aktovce zdobný prvek. Každá aktovka je díky rozmanitosti povrchu pštrosí kůže originálem. Je možné ji dodat v černé,tmavě hnědé,tmavě modré nebo pískové barvě.

11 800 Kč

Kožená kabelka z měkké hovězí kůže. Velká klopa a malé klopy na kapsičkách jsou zhotoveny z pštrosí kůže. Uvnitř je saténová podšívka s kapsou na zip. Kabelka se zapíná na drucky a má polohovatelný kožený ramenní popruh.

3 900 Kč

Luxusní dámská kožená kabelka. Je to typ kabelky, kde určitě nebudete nic hledat. Zapínání je na magnet, takže je nadmíru pohodlné. Velikost je 28 x 19 x 7 cm. Vyrobená je z kvalitní hovězí usně a krásné pravé pštrosí kůže. Kabelka je pošitá jemnou jehněčí kůží velmi příjemnou na omak.Obsahuje jednu vnitřní kapsu a má nastavitelný popruh. Kabelka je luxusním koženým výrobkem se značkou K.M. Saddlery. Pštrosí kabelky zde naleznete pouze v jednom originálním vydání, design kůže je vždy jedinečný.

5 000 Kč

Vysoce luxusní kožená taška zhotovená z pravé pštrosí kůže. Tato kůže se vyznačuje značnou pevností a pružností. Je to 3. nejodolnější kůže na světě hned po sloní a krokodýlí. Tvoří nádherný design svou různorodou strukturou. Každá kabelka z této kůže je originálem, nikdy nelze ušít dvakrát stejná. Zapíná se na zip a v rohu kabelky je malá kapsa na drobné věci. Uvnitř kabelky je kvalitní podšívka. Ramenní popruh je zhotoven z hovězí kůže o síle 4,2 mm a šířce 4cm a je opět potažen pravou pštrosí kůží. Odepíná se pomocí karabinek.

14 000 Kč
Akce
Luxusní kabelka z pštrosí kůže

Luxusní kabelka z pravé pštrosí kůže. Je zhotovená z velmi jemné a pevné pštrosí kůže rezavé barvy. Kabelka je opatřena kvalitním zdrhovadlem a jemnou a pevnou podšívkovinou. Je nádherně lehká a její obsah pojme základní dámské potřeby včetně deštníku a malého chleba. Jelikož každá pštrosí kůže je svou strukturou velmi originální, nelze vyrobit dvě kabelky stejné. Touto kabelkou budete vlastnit celožitvotní originál.

7 000 Kč

Luxusní kabelka z pravé pštrosí kůže. každá kabelka je originálem, neboť jednotlivá místa na kabelce jsou jedinečná ve své struktuře. Tato kabelka je ušita ze dvou odstínů hnědé kůže je doplněna koženou podšivvkou.Obsahuje dostatek kapes, je velmi příjemná na omak a sladná. Pštrosí kůže je třetí nejpevnější kůží na světě. Je elegantní a vhodná pro běžné nošení. Ramenní popruh je polohovatelný. Barvu je možno zaměnit za černou, tmavě hnědou, pískovou a tmavě modrou až černou.

6 800 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz