Bytové doplňky

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Luxusní kožené domovní číslo. Je zhotovené z pravé kvalitní hovězí kůže vrstvením kůže o síle cca 4 mm. Celková výsledná výška čísla je 16 mm. Čísla či písmena je možné zhotovit i v jiném stylu písma podle přání. Kůže je barvená a ošetřená povrchovou vodělodolnou úpravou. Toto číslo je možné na výslendý povrch lepit chemoprenem, nebo připevnit přišroubováním.  Výška písma odpovídající ceně za kus je cca 21-22 cm. Velikost můžeme přizpůsobit Vašim požadavkům.

650 Kč

Luxusní kožené prostírání s ručně zdobené ornamenty. Je zhotovené z kvalitní pravé hovězí kůže o síle 3,8 - 4,2 mm. Kůže je ručně barvená o ošetřená speciální voděodolnou provrchovkou. Barvu je možno změnit na přání zákazníka. K sadě 4 kusů prostírání dostáváte zdarma 4 kusy podtácků s volnými motivy. Jeden kus prostírání má velikost formátu A4.

850 Kč

Sada kožených podtácků zhotovených z pravé hovězí kůže ze dvou vrstev. z obou stran je lícová strana. Podtácky jsou zdobené, ručně barvené, prošité pevnou nití. Jsou ošetřeny voděodolným přípravkem a voskem. Je možné je otírat vlhkých hadříkem. Podtáckiy jsou dodávány v dárkovém balení, jak jsou uvedeny na fotografii.

1 050 Kč

Společenská hra "Člověče nezlob se" vyrobená z kvalitní hovězí kůže. Herní plán je zhotoven z měkkčené kůže, aby jej bylo možno stočit do rolky. Opásání je tepaným páskem s drucky. Celá hra je doplněna váčkem na figurky a kostku. Souprava je dodávána bez figurek a kostky, které je možné za příplatek na přání dodat.

950 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz