Bytové doplňky

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožené podtácky vyrobené z kvalitní hovězí kůže, každý o rozměru 10x10 cm.Podtácky je možno dodat v rozličném provedení, kdy každý motiv je jiný, nebo vybrat 6 stejných podle Vámi vybraného motivu.

607 Kč

Kožené podtácky vyrobené z kvalitní hovězí kůže. jsou ručně barvené a zdobené lisovanými motivy. Tácky jsou voděodolné, je možné je přetírat vlhkým hadříkem. Je možné zvolit i jiné barvy.

600 Kč

Kožené podtácky vyrobené z kvalitní hovězí kůže. jsou ručně barvené a zdobené lisovaným motivem motýlů. Tácky jsou voděodolné, je možné je přetírat vlhkým hadříkem. Je možné zvolit i jiné barvy.

607 Kč

Kožené podtácky z hovězí kůže zdobené antickým motivem . Lze zhotovit v různých barvách. Povrch podtácků je ošetřen povrchovou úpravou pro vodělodolnost.

607 Kč

Kožené sedáky zhotovované za zakázku na Vámi doložené korpusy sedáků. Kůže je na sedací plochu lepena a dále upevněna ozdobnými žalounickými hřebíky. Kůže je mořena a upravena povrchovou vrstvou přípravku pro odolnost kůže při polití vodou apod. Sedáky se hodí na staré sudy nebo i na jiné židle. Takto je možno upravit i jiné tvary. Cena je pouze orientační, výsledná cena se odvíjí od množství spotřebované kůže a složitosti tvarů.

2 000 Kč

Betlém vyrobený z hovězí kůže pro vánoční dekoraci. Je ručně vyřezávaný, zdobený tepátky a kolorovaný barvami na kůži. Celý betlém je ošetřen, tak aby jej bylo možno od prachu ošetřit vlhkým hadříkem. Betlémská hvězda dodá svou žlutou barvou světlo Vašemu betlému u stromečku. na doplňkovém obrázku je i jiná verze tohoto výrobku.          POZOR-objednávky na betlém bereme jen d 1.10. !!

2 500 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz