Bytové doplňky

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožený lisovaný a dále ručně tvarovaný jehelníček pro švadlenky. Stylový jehelníček Vám zkrášlí šicí koutek a zároveň Vám doplní stylový interiér. Tento jehelníček může zůstat odložen na stole, aniž by budil pracovní dojem, když Vám přijde návštěva. Je praktický pomocník a zároveň vkusná dekorace. Je ručně malovaný různými motivy jak na kůži tak na textilu. Je možné vyrobit v různých barvách.

350 Kč

Kelímek na hrací kostky určený i k nošení na opasku spolu s váčkem tvoří hrací komplet na cesty. Kelímek je zhotovený z pravé hovězí kůže, ručně barvený a proplétaný kulatou pravou kůží. Váček je zhotovený z jemné jehněčí kůže krásné vůně. Ve váčku naleznete sadu hracích kostek dle výběru dřevěných nebo skleněných. Výběr uveďte v poznámce objednávky. Také pokud budete mít přání jiné barvy kompletu, uveďte to do poznámky.

650 Kč

Kožený podtácek vyrobený z kvalitní hovězí kůže, barvený do přírodního tńu a zdobený orientálním vzorem. Podtácky jsou ošetřeny povrchovou úpravou, lze je tak udržovat omytím vlhkým hadříkem.

607 Kč

Luxusní podtácek z kvalitní třísločiněné kůže zhotovený ze dvou lícových kůží a prošitý pevnou nití. Podtácky jsou barvené do různých barevných odstínů s různými motivy. Zde je zvolena psí stopa v malém a velkém provedení. Každý podtácek je ošetřen pro voděodolnost, je tedy omývatelný a netvoří se na něm skvrny. Je to luxusní doplněk domovů i kanceláří. Cena je za jeden kus.

180 Kč

Kožený váček na drobné mince nebo jiné drobnosti, které nechcete hledat v tašce. Je zhotovený z hovězí kůže, která je ručně barvená a zdobená lisovynými motivy. Boky váčku jsou z velurové kůže nebo jemné galanterní kůže a propletený je vepřovicovou tkanicí. Váček se stahuje ozdobným korálkem. Barvu a motivy uveďte v objednávce do poznámky.

350 Kč

Kožený váček na drobnosti nebo dárkový váček na peněžní dárek vyrobený z velurové kůže. Je zdobený korálkem a stahuje se pevnou kulatou kůží. Průměr dna je 9 cm.

300 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz