Western

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožený westernový komplet s nábojovým pásem o šířce 6 cm. Je vyroben z hovězí kůže a zdobený tepáním. Na nábojovém pásu jsou pevná poutka pro pohotové uchycení munice různého druhu a ráže, dle revolveru. ( 38.spl,/357 mag, 44 mag., 45 atd ). Opasek i pouzdro je ušito z kůže o síle 4-4,5 mm. Westernový opasek je podšitý velurovou kůží.Při objednání uveďte obvod boků a délku zbraně.

4 400 Kč

Kožený westernový koplet SAA s nábojovým pásem o šířce 6 cm. Je vyroben z hovězí kůže a zdobený a tepáním. Na nábojovém pásu jsou pevná poutka pro pohotové uchycení munice různého druhu a ráže, dle revolveru. ( 38.spl,/357 mag, 44 mag., 45 atd ). Opasek i pouzdro je ušito z kůže o síle 4-4,5 mm. Westernový opasek je podšitý velurovou kůží.Při objednávce uveďte obvod pasu a kolika palcovou máte zbraň.

4 030 Kč

Kožený westernový koplet s nábojovým pásem o šířce 6 cm. Je vyroben z hovězí kůže a zdobený tepáním. Na nábojovém pásu jsou pevná poutka pro pohotové uchycení munice různého druhu a ráže, dle revolveru. ( 38.spl,/357 mag, 44 mag., 45 atd ). Opasek i pouzdra jsou ušita z kůže o síle 4-4,5 mm. Westernový opasek je podšitý velurovou kůží.Při objednání uveďte obvod boků a délku zbraně.

5 800 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 734 e-shop systém banan.cz