Tašky a kabelky

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Luxusní kožená kabelka šitá z hovězí kůže. Jedná se o ruční práci. Osahuje jednu komoru o šířce 10 cm. Zapíná se na dva magnety. Rameno je polohovatelné a kabelka má míry 29 cm a 24 cm. Barevný design tvoří iluzi dřeva. Na přední klopě je ručně vytepaný motiv motýla. Toto kožené zboží je kvalitní práce, jehož základem je přírodní produkt a to pravá hovězí kůže.

5 800 Kč

Kožená kabelka přírodně barvená na světle hnědou barvu. Má rozměry 30 x 25 x 7 cm. Uvnitř kabeky je jedna přihrádka a zásobník na tužku a karty. Je vyrobená z kvalitní hovězí kůže a rameno je polohovatelné pomocí vkusné kovové přezky.

3 500 Kč

Dámská kožená kabelka zhotovená z přírodní nebarvené kůže, velmi jemné. Kabelka je uvnitř opatřena textilní podšívkou se zdrhovadlem a vnitřní kapsou opět na zdrovadlo. Švy jsou zdobeny proplétáním koženou tkanicí a na přání je kabelka ozdobena ručním tepáním. Povrchově je kabelka oštřena voděodolnou úpravou.

4 900 Kč

Kožená kabelka vyrobená z kvalitní hovězí kůže, ručně malovaná barvami na kůži. Kabelka obsahuje vnitřní kapsy, komoru o obsahu A4 a dále ramenní popruh. Je zhotovená z dvou barev kůže. Motiv malovala výtvarnice Klára Vincourová.

5 200 Kč

Kožená kabelka zhotovená z kvalitní měkké kůže černé barvy zdobená koženou ručně dělanou růží. Růži je možno odepnout a na kabelku případně připnout jinou brož. Tato kabelka je velmi lehká a příjemná na nošení. Její rozměry jsou přibližně 25 cm x 20 cm x 3 cm. Tyto míry je ale možné na přání upravit. zapíná se na magnet a její ramenní popruh je z tenké kůže. Je vhodná jak na denní nošení ke kabátku nebo do společnosti.

2 400 Kč

Kožená kabelka zhotovená z pravé hovězí kůže s vybraným přírodním designem. Je podšitá jemnou jehněčí kůží a ručně vyráběnou dřevěnou mašlí, která dává celému výrobku vtip a glanc. Kabelka je ručně barvená a ošetřená voděodolným přípravkem a voskem. Velmi příjemně se nosí a je vhodná pro každou příležitost.

2 100 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz