Tašky a kabelky

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožená aktovka z pravé hovězí kůže o rozměru A4. Je dvoukomorová, ručně barvená, podlepená česanou velurovou kůží. Na klopě ze spodní strany je kapsa na vizitky. 

7 500 Kč

Kožená aktovka z pravé hovězí kůže. Tuto aktovku tvoří dvě komory o šířce 6 cm. Aktovka je podšitá kůží a opatřená pevným koženým uchem, které je pevnými nýty uchyceno k aktovce. Na přední straně aktovky jsou našity dvě velké kapsy. Uvnitř komory jsou různě našité malé kapsy pro drobné věci. Aktovka rozměrově odpovídá obsahu o formátu A4. Aktovkový uzávěr je kvalitní italský zámek.

8 700 Kč

Kožená aktovka vyrobená z kvalitní hovězí kůže z dílny K.M.Saddlery. Tato aktovka je zhotovená na obsah rozměru A4.Obsahuje dvě komory, na vnitřní zadní straně kapsu na drobné dokumenty a na přední straně dvě našité kapsy.Celá aktovka je podšitá a opatřená otočnými zámky. Ucho je pevné a pohodlné. Na přání je možno přidat k této aktovce i ramenní popruh, který by se odnímal pomocí karabinek. Za ramenní popruh se započítává dle dohody příplatek.

6 680 Kč

Kožená kabelka z měkké italské kůže o velikosti 36x33cm. Její barva je odstín bílé kávy, který je vkusně doplněn tmavě hnědou pštrosí kůží. Design pštrosí kůže je u každého kusu jiny, neboť jde o pravou pštrosí kůži, na které je několik různých vzorů. Taška má ucha z pravé hovězí kůže, kerá jsmou na vnější straně pokryta pravou pštrosí kůží. Uvnitř tašky je kvalitní pevná podšívka a dvě přihrádky. Dle přání je možné změnit počet a velikosti přihrádek.

5 499 Kč

Kožená kabelka zhotovená z kvalitní hovězí kůže. Její velikost je přibližně 30 cm x 25 cm, ale její rozměry je možno upravit. Slouží k uschování notebooku nebo jen jako příležitostná dámská kabelka. Hovězí kůže je použita měkkčená, kabelka není tak tvrdá na omak. Její klopa je ručně tepaná a řezaná, kříddla motýla jsou tvarována do plastičnosti, působí dojmem 3D. V případě volby jiné barvy uveďte změnu do poznámky.

2 800 Kč

Originální kožená kabelka vyrobena z pravé hovězí kůže z dílny K.M.Saddlery. Tato kabelka je ručně barvená a je to první model z řady tašek z dřevěnými uchy. Kabelka je červeno černé barvy zdobená nápisem Marilyn. Je možné ji nosit v ruce nebo přes rameno. Na kabelce je tenký, 1 cm široký ramenní popruh, který lze pomocí karabin odejmout a vložit do kabelky. Dřevěná ucha jsou do kožených částí vložena na pevno. Jednoduchým páskem s magnetem, který je skrytý, můžete kabelku zabezpečit proti otevření.   její velikost je 31 cm v nejširčí části, délka dřevěných madel je 25 cm. Na výšku kabelka měří 24,5 cm. Šířka boční čsti je 7 cm.    Na kabelku si můžete podle přání nechat napsat vlastní jméno. 

4 300 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz