Steampunk

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožené pouzdro na peníze, na doklady nebo drobnosti vyrobené z kvalitní hovězí kůže. Je zhotoveno ve stylu Steampunk, zdobené strojovými kolečky a černým nýty. Zapínání je pomocí kožené tkanice.

600 Kč

Kožené šle ke kalhotům vyrobeny z pružné gumy a hovězí kůže zdobení hodinovými kolečky Vám splní nejen službu ale také budou elegantní a líbivé. Délku můžete upravovat pomocí pásků a kovových přezek. Možno vyrobit i v jiných barvách.Toto kožené zboží z firmy K.M.Saddlery jinde nenajdete. Šle neboli kšandy Vám dodáme ve stylovém balení, viz. obrázek. Šíře pruženky je 2.5 cm.

1 050 Kč

Luxusní kožený náramek, zhotovený z kvalitní hovězí kůže. Je ručně prořezávaný a zdobený pravou pštrosí kůží a kovovými prvky ve stylu steampunk. Náramek se na ruce upevňuje pomocí šněroání kožeýmí tkanicemi. Barvy je možné kombinovat v různách odstínech u hovězí kůže a v barvě černé nebo hnědé u kůže pštrosí.

1 050 Kč

Kožený náramek z měkké kůže, podšitý velurem. Zdobený koženými proužky a nýty. Při objednání uveďte obvod zápěstí.

560 Kč

Kožený náramek zhotovený ze zajímavě přírodně tvarované hovězí kůže. Má atypický tvar a je zbarvený do modrofialova. Ozdoben je stříbrnými nýtky a zapíná se na druck. Možno zhotovit i v jiných barvách.

350 Kč

Kožený náramek z měkké hovězí kůže. Je podšitý velurem a zdobený kamenem a koženým průpletem kolem něj. Při objednání uveďte obvod zápěstí.

430 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 761 e-shop systém banan.cz