Steampunk - Kožené šperky

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Luxusní kožený náramek, zhotovený z kvalitní hovězí kůže. Je ručně prořezávaný a zdobený pravou pštrosí kůží a kovovými prvky ve stylu steampunk. Náramek se na ruce upevňuje pomocí šněroání kožeýmí tkanicemi. Barvy je možné kombinovat v různách odstínech u hovězí kůže a v barvě černé nebo hnědé u kůže pštrosí.

1 155 Kč

Kožený náramek z měkké kůže, podšitý velurem. Zdobený koženými proužky a nýty. Při objednání uveďte obvod zápěstí.

616 Kč

Kožený náramek zhotovený ze zajímavě přírodně tvarované hovězí kůže. Má atypický tvar a je zbarvený do modrofialova. Ozdoben je stříbrnými nýtky a zapíná se na druck. Možno zhotovit i v jiných barvách.

385 Kč

Kožený náramek z měkké hovězí kůže. Je podšitý velurem a zdobený kamenem a koženým průpletem kolem něj. Při objednání uveďte obvod zápěstí.

473 Kč

Kožený náramek černé barvy z hovězí kůže, zdobený lisováním a kovovými komponenty. Při objednání uveďte velikost zápěstí.

495 Kč

Kožený stahovák na předloktí. Jeho obvod v zápěstí je 18 cm a před loktem 33 cm. Na výšku měří 19 cm. Stahovák můžete na silnější ruku povolit. Na přání je možné velikost upravit. Stahovák je zhotovený z kvalitní hovězí kůže. Pomáhá při lukostřelbě a můžete jej použít i k dalším jiným aktivitám. 

1 375 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz