Příslušenství pro kanceláře

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Sada 6 kusů kožených podtácků. Průměr podtácku je 10 cm. Jsou vyrobeny z přírodní hovězí kůže a zdobeny lisovanými motivy. Podtácky je možné čistit vlhkým hadříkem.

420 Kč

Luxusní kožená sada pro stylové kanceláře vyrobená z kvalitní hovězí kůže. Tato sada obsahuje zásobník na psací potřeby, klíčenku, 2 podtácky, nůž na dopisy, mísku na drobnosti. Vše je ručně barveno, obšito kvalitní kroucenou nití. Každý výrobek nese název kvalitní značky KMSaddlery. Sadu je možno vyrobit i v jiných odstínech. Balena je v dárkovém provedení v duchu přírody.

5 000 Kč

Luxusní organizér o formátu A4 vnějšího rozměru vhodný pro důležité věci managerů, advokátních kanceláří a pod. Je to kvalitní výrobek vyztužený pro pevnost a dlouholetou trvanlivost zhotovený k efektní pravé hovězí kůže. Na přání je možno organizér doplnit o hadí či pštrosí kůži.

2 700 Kč

Luxusní kožený stojánek na psací pero zhotovený k pravé hovězí kůže. Je vhodným a vkusným doplňkem všech pracoven v dobrém stylu. Spolu s koženou podloužkou, koženým organizérem a diářem tvoří příjemný pohled na Váš kancelářský stůl. Stojánky jsou v různých provedeních a barvách. Každý kus je originálem.

650 Kč

Kožené pouzdro na tužky zhotovené z kvalitní hovězí kůže. Je ručně barvené a odstín je možné zaměnit dle přání. Do pouzdra se vleze kolem 15 tužek.

680 Kč

Kožený zásobník v luxusním provedení zhotovený z kvalitní hovězí kůže. Je ošetřen pro delší tvanlivost a odolnost vůči vodě. Splu s podložkou a organizérem na kancelářské potřeby tvoří luxusní sadu na Váš pracovní stůl.

1 100 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz