Příslušenství pro hotely a restaurace

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Sada 6 kusů kožených podložek pod hrnky a skleničky. Průměr podložky je 10 cm. Jsou barveny v přírodním tónu a ošetřeny tak, aby je bylo možno omývat vlhkým hadříkem. Motivy piva je ručně lisovaný.

607 Kč

Luxusní kožené desky vhodné do hotelů a restaurací.Jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže a motiv restaurace je dle požadavků vyražen do kůže raznicí. Tuto raznici Vám objednáme a následně vrátíme s vyhotovenou zakázkou. Kožené jidelní lístky dají Vaší restauraci glanc a dlouholeté trvání.

1 460 Kč

Luxusní klíčenka pro hotely vyrobená ze dvou lícových hovězích kůží, barvená s lisovaným motivem, který nám zašlete.Uvnitř prošité klíčenky je vlepen magnet.

270 Kč
Nové
Zdobený číšnický "flek"

Kožená peněženka pro hotely a restaurace. Obsahuje 9 přihrádek + 1se zdrhovadlem. Dále pod klopou je jedna přihrádka nafotografii a kreditní karty. Je ušita pouze z pravé pevné kůže. Do peněženky nejsou vkládány žádné papírové výztuče, žádná umělá kůže ani textil. Kůže není recyklovaná. Tato peněženka je kvalitní výrobek, který bude dobře sloužit. Motiv je ručně tepaný a je možné vytepat obrázek na přání. Cena dle složitosti obrázku může být navýšena dle dohody.

3 500 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz