Kožené obojky pro psy

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožený obojek zhtovený z kvalitní hovězí kůže zdbený pravou pštrosí kůží. Kůže je pošitá po celé ploše obojku. Je vhodný pro malá plemena. Je pevný a povrchově příjemný pro hebkost a zároveň pevnost pštrosí kůže. Je to luxusní dárek pro Vašeho pejska.

700 Kč

Kožený obojek o šířce 1,5 cm a délkce kůže 30 cm určený pro nejmenší plemena psů. Tento obojek je vyrobený z hovězí kůže a je podložený měkkou koženou podšívkou. Je prošitý a zdobený bižuterními šatonky a odlitkem květu. K obojku patří i velmi tenké 0,5 cm široké vodítko z hovězí kůže. Je opatřené malou karabinou. Cena je uvedena za celý komplet.

500 Kč

Kožený pešek z kvalitní hovězí kůže opatřený textilním poutkem. na přání vyrazíme jméno psího miláčka.

450 Kč

Kožený postroj na psa vyrobený z kvalitní hovězí kůže. Šířka řemenů je 3 cm a síla kůže 4,2 mm. Polokroužky jsou použity svařené pro pevnost. Postroj Vám zhotovíme podle Vámi dodadého střihu nebo starého postroje. Tento postroj na fotografii byl použit pro většího psa o hmotnosti 70 kg.

1 500 Kč

Kožený postroj z pravé hovězí kůže o síle 4.2 mm a šířce popruhu 2 cm. Postroj vyrábíme na míru. Ke zhotovení je nutné znát jednotlivé míry podle Vašeho pejska.  Barvu je také možno změnit na přání. Vše uveďte do poznámky. 

650 Kč

Kožený obojek zhotovený z kvalitní hovězí kůže o síle 4.2-.4.4 mm podšitý kůží. Je to typ stahovacího obojku bez přezky. Zdobený je písmeny, nýty a barevným šitím. Písmo je konturováno jinou barvou. Celý obojek je ošetřen impregnačním přípravkem.  

1 100 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz