Dokladové kapsy a etue

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožené poudro z kvalitní hovězí kůže zhotovené pro 12 vizitek. Pouzdro je příjemně měkké a upravené starobylým efektem.

1 320 Kč

Kožené pouzdro zhotovené k vlaitní hovězí třísločiněné lícové kůže, barevně zhotovené dle přání. Pouzdro má tloušťku 1,5 - 2 cm a he vhodné pro nošení cestovního pasu a jiných drobných dokladů. Je možné jej nosti v tašce nebo na opasku. Na opasek je možná volba koženého průvleku nebo pružnéh ocelového klipu.  Na klopu lze vytisknout monogram nebo jej ponechat jen tak. 

935 Kč

Kožené pouzdro na doklady o velikosti 13 x 8,5 x 2 cm z kvalitní hovězí kůže. Pouzdro se zapíná na aktovkový uzávěr a na opasek se upíná pomocí pružného kovového klipu. Barva je světle hnědá, melírovaná.

715 Kč

Luxusní pouzdro z pravé hovězí kůže sloužící k uschování skkládacího tága a křídy. Pouzdro je pevné a ochrání Vaše tágo i při pádu na zem. V příruční kapsičce můžete uschovat křídu. Kůže je ručně barvená a barvu je možno změnit na přání.

1 980 Kč

Dokladová kapsa z pravé hovězí kůže o rozměrech 18 x 13 x 5 cm. Je příjemná na nošení, použita je měkkčená kůže. Obsahuje jednu hlavní komoru, přihrádku na vnitřní zadní straně a na zadní straně kapsu na zip.  Zapíná se pomocí dvou magnetů. Taška je opatřena posouvatelným koženým popruhem.    Barvu je možné volit, dle přání. 

3 300 Kč

Pouzdro na doklady velikosti staršího občanského průkazu. Je zhotoveno z kvalitní hovězí kůže, ručně barvené a je možné ho vyrobit v různých barevných odstínem. Na přání je možno za příplatek zhotovit ručně tepaný motiv. 

627 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz