Dokladové kapsy a etue

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožená dokladová kapsa zhotovená z kvalitní hovězí kůže. Je prošitá pevnou sedlářskou nití a zapíná se na otočný uzávěr. Jeji vnitřní kapsa je vybavena malou kapsičkou na kreditní kartu a na zadní straně je opatřena půvlekem, kterým se kapsa upíná na opasek. Vnitřní rozměry kapsy jsou 13,5 x 10 x 4 cm. Kapsu je možno vyrobit v různých barvách. Uveďte v poznámce.

758 Kč

Kožená dokladovka vyrobena se značkou K.M.Saddlery z kvalitní hovězí kůže. Upíná se na opasek pomocí průvleků a klopa se zapíná na pásek s přezkou. Velikost 11,5 x 7 x 2,5 cm.

737 Kč

Kožená kapsa zhotovená z měkkčené kůže, obsahuje 2 komory. Kapsa se zapíná na aktovkový uzávěr a je nošená na opasku, kde se upíná na dva kožené závěsy. Vnější rozměry jsou 11,5 x 15,5 x 4 x 5 cm.

1 155 Kč

Kožená kapsa vyrobená z kvlaitní hovězí kůže, zdobená motivy ozubených kol. Takto kapsa se upíná na opasek pomocí koženého průvleku. Zapínání je řešeno pohodlným aktovkovým zámkem. Její vnitřní rozměry jsou 12x9x3 cm.

945 Kč

Kožená kapsa vyrobená z kvlaitní hovězí kůže, zdobená motivy ozubených kol. Takto kapsa se upíná na opasek pomocí koženého průvleku. Zapínání je řešeno pohodlným aktovkovým zámkem. Její vnitřní rozměry jsou 12 x 9 x 3 cm.

945 Kč

Kožená ledvinka zhotovená z pravé kůže měkkého ale pevného stylu kůž. Obsahuje velkou hlavní komoru, na zadní straně celostěnná kapsa na zip a na přední straně je prostorná malá kapsa na zip. Popruh kolem pasu je z pravé hovězí opaskové kůže. Je podlepen vepřovicovou podšívkou a prošitý. Ledvinka se kolem pasu zapíná pomocí elegantního kovového trojzubce. Drží pevně a celá kapsa je velmi pohodlná. 

2 200 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz