Tašky a kabelky

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožená taška o velikosti A4, vyrobená z broušené kůže Nuval, která je příjemná na omak a je pevná a měkká. Je černošedé barvy a zdobená je ve stylu steampunk, bike či industrial. Je určena k nošení na rameni nebo v ruce. Její hloubka je 10 cm a uvnitř obsahuje kapsu vetší, dále jednu s průhlednou folií, kapsu na zip a dvě přihrádky na tužky. Na přední straně je taktéž kapsa na zip, na jednom z boků tašky je kapsa s klopou na druck. Na zadní straně je velká kapsa bez uzavření. Je to nový model z dílny K.M.Saddlery. Broušená kůže je momentálně zaměněná za měkkčenou probarvenou kůži, která je odolnější k běžnému nošení i za zhoršeného počasí.

4 400 Kč

Kožená taška vyrobena z pravé hovězí kůže o rozměrech 32 x 25 cm. Šířka obou komor je uvnitř 3cm. Na zadní stěně je kapsa se zipem.Na přední straně zevnitř je volná kapsa a zadní komora je zvrchu jištěná magnetem.Taška má ne klopě dva magnety, pomocí kterých se zapíná celý obsah Celá taška je ručně barvená, ošetřená povrchovou úpravě na zvýšení voděodolnosti. Uvnitř celé tašky je kožená podšívka. Ramenní popruh o šířce 4 cm je polohovatelný a je možné jej zaměnit za odepínatelné pomocí karabin. Barvu je možno zaměnit za jakoukoliv jinou dle přání.Je lehká a uniiversální pro všechny.

6 800 Kč

Pánská kožená taška zhotovená z přírodní hovězí kůže mořená v světle hnědém odstínu. Taška obsahuje kapsy na zip, přihrádku na mobil, tužky, má polohovatelné rameno. Zapíná se na magnet a na klopě je zdobená značkou K.M.Saddlery. Je poměrně lehká a hlavně je pevná a ošetřena povrchovou úpravou proti vlhkosti. Rozměry: 25 cm x 27cm, zadní komora k tělu je 5cm hluboká a přední komora má výšku 20 cm, hloubku 4cm.

5 900 Kč

1 990 Kč

Černá kožená taška z měkké hovězí kůže o velikosti 38cm x 10 cm x 38 cm. Taška má na zadní straně všitou kapsu na zip, uvnitř tašky je další menší kapsa na zip a dvě menší kapsy bez zapínání. Celá taška je nošena na přišitém popruhu z pevné kůže, který je polohovatelný. Podšívku tašky tvoří černý velur. Klopa se uzavírá na pevné magnetické patenty. Je to kvalitní český výrobek z pravé hovězí kůže.

4 900 Kč

Kožená taška z pravé hovězí kůže na velké rozměry notebooků a další dokumenty včetně osobních dokladů. Taška je zhotovena na výšku, upevňuje se na rameno nastavitelným řemenem. Na přední straně je jedna volná kapsa, na které je našitá kapsa s klopou a aktovkovým uzávěrem. Zadní stěna tašky je opatřena kapsou se zipem. Hlavní komora je uzavíratelná na zip. Taška je pevná a bezpečná. Možno zdotovit ve více barvách.

7 400 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 693 e-shop systém banan.cz