Pouzdra na zbraně

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Sumka na dva zásobníky vyrobena z kvalitní hovězí kůže. Na zadní straně je opatřena průvleky.Při objednání uveďte rozměry zásobníku.  

1 000 Kč

Sumka na dva zásobníky vyrobena z kvalitní hovězí kůže. Na zadní straně je opatřena 2 pružnými kovovými klipy.Při objednání uveďte typ zbraně a rozměry zásobníku-tloušťku,šířku,celkovou výšku.

1 100 Kč

Sumka na dva zásobníky vyrobena z kvalitní hovězí kůže. Na zadní straně je opatřena průvleky. Sumka je krytá a přináší Vám bezpečnost nošení zásobníků..Při objednávce uveďte všechny tři rozměry zásobníku včetně nábojů..

1 100 Kč

Kvalitní kožená sumka na dva zásobníky, která je na zadní straně opatřena pružnými ocelovými klipy. Pomocí těchto klipů Vám bude sumka bezpečně držet na opasku. Uveďte typ zbraně a velikost zásobníků. Kůže je použita z kvalitní hověziny.

1 100 Kč

Sumka na jeden rychlonabíječ vyrobena z kvalitní hovězí kůže. Na opasek se upíná pomocí průvleku a zapíná se na druck.Při objednání uveďte celkovou výšku a průměr rychlonabíječe.

600 Kč

Sumka vyrobená z pravé hovězí kůže na jeden zásobník. Sumka je krytá a upíná se na opasek pomocí průvleku. Uveďte typ zbraně a velikost zásobníku..Při objednávce uveďte všechny tři rozměry zásobníku včetně nábojů.

600 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 734 e-shop systém banan.cz