Pouzdra na zbraně

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Sumka na dva zásobníky vyrobena z kvalitní hovězí kůže. Na zadní straně je opatřena 2 pružnými kovovými klipy.Při objednání uveďte typ zbraně a rozměry zásobníku-tloušťku,šířku,celkovou výšku.

1 100 Kč

Sumka na dva zásobníky vyrobena z kvalitní hovězí kůže. Na zadní straně je opatřena průvleky. Sumka je krytá a přináší Vám bezpečnost nošení zásobníků..Při objednávce uveďte všechny tři rozměry zásobníku včetně nábojů..

1 100 Kč

Kvalitní kožená sumka na dva zásobníky, která je na zadní straně opatřena pružnými ocelovými klipy. Pomocí těchto klipů Vám bude sumka bezpečně držet na opasku. Uveďte typ zbraně a velikost zásobníků. Kůže je použita z kvalitní hověziny.

1 100 Kč

Sumka na jeden rychlonabíječ vyrobena z kvalitní hovězí kůže. Na opasek se upíná pomocí průvleku a zapíná se na druck.Při objednání uveďte celkovou výšku a průměr rychlonabíječe.

600 Kč

Sumka vyrobená z pravé hovězí kůže na jeden zásobník. Sumka je krytá a upíná se na opasek pomocí průvleku. Uveďte typ zbraně a velikost zásobníku..Při objednávce uveďte všechny tři rozměry zásobníku včetně nábojů.

600 Kč

 Uveďte typ zbraně a velikost zásobníku.Kožený zásobník na náboje z pravé hovězí kůže. Upevňuje se na opasek pomocí průvleku. Je vyroben z kůže 3 mm silné a můžete si zvolit černou nebo hnědou barvu. Zapínání je zvoleno na druck. Je to kvalitní práce z dílny K.M.Saddlery s hlubokou historií. Uveďte typ zbraně a velikost zásobníku.

750 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 732 e-shop systém banan.cz