Pouzdra na nože

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožené pouzdro na nůž vyrobené v dílně K.M.Saddlery zhotovené z kvalitní hovězí kůže. Kůže je barevně upravená a tvar pouzdra je přizpůsoben čepeli Vašeho nože.Toto pouzdro zajistí bezpečné nošení na opasku pomocí průvleku na zadní straně. Barvu odstínu si můžete určit sami. Dle přání je možné pouzdro opatřit individuálním obrázkem dle přání a monogramem.

1 000 Kč

Kožené pouzdro na nůž vyrobené v dílně K.M.Saddlery zhotovené z kvalitní hovězí kůže. Kůže je barevně upravená a tvar pouzdra je přizpůsoben čepeli Vašeho nože. Pouzdro je zdobené ručním rytím motivem veverky.Toto pouzdro zajistí bezpečné nošení na opasku pomocí průvleku na zadní straně. Barvu odstínu si můžete určit sami. Dle přání je možné pouzdro opatřit individuálním obrázkem dle přání a monogramem.

1 000 Kč

Kožené pouzdro zhotovené přesně na míru Vašeho nože. Je vyrobeno z kvalitní hovězí kůže, ručně tvarované a zdobené ručním tepáním. Uzavírá se na klopu s druckem a na opasek se upíná pomocí ocelového klipu. Je ozdobou správného muže.

1 099 Kč

Kožené pouzdro na pilku pro sadaře. Je vyrobeno z kvalitní hovězí kůže, na přední straně pouzdra je malá kapsička podle přání. Barvu je možno změnit.

1 500 Kč

Podpažní pouzdro na nůž nastavitelné vyrobené z kvalitní hovězí třísločiněné kůže. Kůže je ručně barvená, držící popuruh je podšitý velurovou kůží. Poloha pouzdra se volitelně nastavuje. 

2 300 Kč

Pouzdro na multifunkční nůž vyrobeno z pravé hovězí kůže na zakázku podle zaslaného nože. Jedná se o výrobu na míru, proto je nutné zaslat zařízení k tvarování pouzdra. Barvu, zapínání a uchycení na opasek je možné přizpůsobit dle Vašich potřeb. 

1 550 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz