Peněženky

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Magnetická peněženka z pravé hovězí kůže uvnitř se silným neodymovým magnetem. Peněženka je zdobená monogramem. Na přání je možné změnit barvu kůže, nitě. Udrží větší množství papírových bankovek.

650 Kč

Malá peněženka do kapsy nebo kapbelky zhotovena z pravé hovězí kůže. Peněženku je možné nabarvit do různých barevných odstínů a také je možnost zdobení různými motivy či monogramy.

290 Kč

Malá peněženka  na dorbné zhotovená z kvalitní hovězí kůže, ručně barvená a zdobená motivem. Barvu i motiv je možné změnit dle domluvy.  Na boku je připevněn kožený pásek pro uchycení za zápěstí. 

750 Kč

Peněženka na opasek z pravé hovězí kůže, která slouží k upevnění na opasek pomocí zapnutí na druk. Její obsah pojme dostatek drobných kovových mincí. Je možné ji z opasku pohotově odepnout a bránit se proti útočníkovi. Barvu Vám vytvoříme na přání. 

950 Kč

Kožená peněženka splňující základní předpoklad pro skladnou peněženku.Její rozměry jsou 9 x 14,5 cm. Je vyrobena z kvalitní hovězí kůže a obsahuje přihrádku na papírové bankovky, kapsičku se zdrhovadlem na pár drobných, přihrádky na kreditní karty a občanku s řidičským průkazem. Peněženku je možné ozdobit monogramem či jiným motivem na přání. Také jinou barvu můžete uvést do poznámky v objednávce.

1 500 Kč

Peněženka z kvalitní hovězí kůže s ručně zdobeným motýlem. Kůže je ručně barvená a barvu je možno zaměnit za jinou podle přání. 

1 700 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 783 e-shop systém banan.cz