Tašky a kabelky

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Dámská kožená kabelka. Je to typ kabelky, kde určitě nebudete nic hledat. Zapínání je na magnet, takže je nadmíru pohodlné. Velikost je 28 x 19 x 7 cm. Vyrobená je z kvalitní hovězí usně. Obsahuje jednu vnitřní kapsu a má nastavitelný popruh. Kovová spona tvoří zajímavý design tohoto koženého výrobku se značkou K.M. Saddlery.

2 400 Kč

Dámská kožená kabelka z pravé hovězí kůže s nastavitelným ramenním popruhem. Taška se zavírá na aktovkové skryté zámky a je zdobená popruhy přes klopu a starozinkovými přezkami. Vnější rozměry takšky jsou 19 x 29 x 7,5 cm.

3 100 Kč

Kožená taška vyrobená z pravé hovězí kůže o rozměrech 35 x 27 x 8 cm. Taška je uvnitř opatřena kapsami na brýle, mobil, peněženku, doklady a jiné potřebné osobní věci. Vnitřní část je podlepená velurovou kůží. Taška se zapíná pomocí aktovkových zámků a pomocí řemínků na klopě můžete nosit na tašce i svůj svršek. Na bočních dílech jsou taktéž funkční kožené řemínky. Taška se nosí přes rameno na 4 cm široký, kůží podšitý řemen, který lze pomocí přezky polohovat. Barvu je možné podle přání zaměnit za jinou. 

7 900 Kč

Kožená kabelka z hovězí kůže, zdobená motivem spirál. Rameno má polohovatelné, je pevná a lehká. Uvnitř kabelky je kapsa s přihrádkami na tužky a doklady.

3 290 Kč

Kožená aktovka z barvené hovězí kůže. Obsahuje dvě přihrádky na přední straně, uvnitř tašky jsou dvě komory, kdy zadní komora je doplněná středovou přepážkou, která se zapíná k zadní kapse na drucky. Taška má pohodlné ucho na nošení v ruce a je dost prostorná. Její vniřní rozměry jsou 32 cm na šířku, hloubka jedné komory je 8 cm, výška tašky je 20 cm. Tato kožená tašky z dílny Custom K.M. Saddlery je výrobkem z pravé hovězí kůže.

6 680 Kč

Kožená aktovka z pravé hovězí kůže. Tuto aktovku tvoří dvě komory o šířce 6 cm. Aktovka je podšitá kůží a opatřená pevným koženým uchem, které je pevnými nýty uchyceno k aktovce. Na přední straně aktovky je našitá velká kapsa. Uvnitř kapsy je možnost našití malým kapes pro drobné věci. Aktovka rozměrově odpovídá obsahu o formátu A4.

10 400 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 682 e-shop systém banan.cz