Tašky a kabelky

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Luxusní dámská kožená kabelka. Je to typ kabelky, kde určitě nebudete nic hledat. Zapínání je na magnet, takže je nadmíru pohodlné. Velikost je 28 x 19 x 7 cm. Vyrobená je z kvalitní hovězí usně. Obsahuje jednu vnitřní kapsu a má nastavitelný popruh. Originální ruční malba pochází z rukou šikovné výtvarnice a je luxusním koženým výrobkem se značkou K.M. Saddlery. Malované kabely zde naleznete pouze v jednom originálním vydání, motivy se budou obměňovat.

3 600 Kč

Luxusní dámská kožená kabelka. Je to typ kabelky, kde určitě nebudete nic hledat. Zapínání je na magnet, takže je nadmíru pohodlné. Velikost je 28 x 19 x 7 cm. Vyrobená je z kvalitní hovězí usně. Kabelka je pošitá jemnou jehněčí kůží velmi příjemnou na omak.Obsahuje jednu vnitřní kapsu a má nastavitelný popruh. Originální ruční malba pochází z rukou šikovné výtvarnice a je luxusním koženým výrobkem se značkou K.M. Saddlery. Malované kabelky zde naleznete pouze v jednom originálním vydání, motivy se budou obměňovat.

3 900 Kč

Dámská kožená kabelka. Je to typ kabelky, kde určitě nebudete nic hledat. Zapínání je na magnet, takže je nadmíru pohodlné. Velikost je 28 x 19 x 7 cm. Vyrobená je z kvalitní hovězí usně. Obsahuje jednu vnitřní kapsu a má nastavitelný popruh. Kovová spona tvoří zajímavý design tohoto koženého výrobku se značkou K.M. Saddlery.

2 500 Kč

Luxusní dámská kožená kabelka. Je to typ kabelky, kde určitě nebudete nic hledat. Zapínání je na magnet, takže je nadmíru pohodlné. Velikost je 28 x 19 x 7 cm. Vyrobená je z kvalitní hovězí usně. Kabelka je pošitá jemnou jehněčí kůží velmi příjemnou na omak.Obsahuje jednu vniřní kapsu  a má nastavitelný popruh. Originální ruční malba pochází z rukou šikovné výtvarnice a je luxusním koženým výrobkem se značkou K.M. Saddlery. Malované kabelky zde naleznete pouze v jednom originálním vydání, motivy se budou obměňovat.

3 900 Kč

Originální kožená kabelka vyrobena z pravé hovězí kůže z dílny K.M.Saddlery. Tato kabelka je ručně barvená a je to první model z řady tašek z dřevěnými uchy. Kabelka je červeno černé barvy zdobená nápisem Marilyn. Je možné ji nosit v ruce nebo přes rameno. Na kabelce je tenký, 1 cm široký ramenní popruh, který lze pomocí karabin odejmout a vložit do kabelky. Dřevěná ucha jsou do kožených částí vložena na pevno. Jednoduchým páskem s magnetem, který je skrytý, můžete kabelku zabezpečit proti otevření.

  její velikost je 31 cm v nejširčí části, délka dřevěných madel je 25 cm. Na výšku kabelka měří 24,5 cm. Šířka boční čsti je 7 cm. 

 

Na kabelku si můžete podle přání nechat napsat vlastní jméno. 

4 300 Kč

Luxusní kožená kabelka šitá z hovězí kůže. Jedná se o ruční práci. Osahuje jednu komoru o šířce 10 cm. Zapíná se na dva magnety. Rameno je polohovatelné a kabelka má míry 29 cm a 24 cm. Barevný design tvoří iluzi dřeva. Na přední klopě je ručně vytepaný motiv motýla. Toto kožené zboží je kvalitní práce, jehož základem je přírodní produkt a to pravá hovězí kůže.

5 800 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 666 e-shop systém banan.cz