Příslušenství pro motorkáře

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožené dokladové pouzdro z pravé hovězí kůže, ručně barvené a zdobené motivy ozubených kol. 

950 Kč

Sada 6 ks kožených podtácků z hovězí kůže s lisovaným motivem. Vhodný dárek pro majitele motocyklů. Nezničí se, kůži lze vlhkým hadříkem omýt. Klíčenka jako dárek k podtáckům.

607 Kč

Kožená rolka na motoyckl, vyrobená z přírodní hodvězí kůže vysoké kvality z dílny K.M.Saddlery. Je asi 35 cm dlouhá a její průměr je asi 14 cm.Kůže je barvená a má vysokou trvanlivost. Je to kožený výrobek ručně zhotovený a je kvalitním pouzdrem na potřebné věci na cestu. V případě jiných rozměrů se sjedná nová cena dle domluvy se zákazníkem.

V případě změny barvy kůže uveďte její odstín.

2 700 Kč

Kožené poudro na mobil zhotovené z pravé hovězí kůže přesně pro rozměry Vašeho mobilu uvedené do poznámky objednávky. Kůže je ručně barvená a zdobená ruční řezbou. Motiv i barvu je možné změnit na přání. Možnosti zapínání jsou aktovkový zámek jako na fotografii, otočnýzámek nebo magnet. Na zadní straně je kožený průvlek, který je možné zaměnti za pružný ocelový klip.Barva hnědá i černá.

1 400 Kč

Kožené šle ke kalhotům vyrobeny z pružné gumy a hovězí kůže zdobení hodinovými kolečky Vám splní nejen službu ale také budou elegantní a líbivé. Délku můžete upravovat pomocí pásků a kovových přezek. Možno vyrobit i v jiných barvách.Toto kožené zboží z firmy K.M.Saddlery jinde nenajdete. Šle neboli kšandy Vám dodáme ve stylovém balení, viz. obrázek.

Šíře pruženky je 2.5 cm.

900 Kč

Kožený chránič na nádrž na motocykl a s kapsou a pouzdrem na Zippo zapalovač. Chránič je ručně řezaný, tepaný a malovaný barvami na kůži. Kožený chránič se upevňujě pomocí tkanic. Kovová spona je pouze ukázková, je možné dodat jakoukoliv jinou sponu.

5 500 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 652 e-shop systém banan.cz