Tašky a kabelky

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Luxusní dámská kožená kabelka. Je to typ kabelky, kde určitě nebudete nic hledat. Zapínání je na magnet, takže je nadmíru pohodlné. Velikost je 28 x 19 x 7 cm. Vyrobená je z kvalitní hovězí usně. Kabelka je pošitá jemnou jehněčí kůží velmi příjemnou na omak.Obsahuje jednu malou kapsičku na zip, etui, a má nastavitelný popruh. Originální ruční malba pochází z rukou šikovné výtvarnice a je luxusním koženým výrobkem se značkou K.M. Saddlery. Malované kabelky zde naleznete pouze v jednom originálním vydání, motivy se budou obměňovat.

3 900 Kč

Kožená kabelka přírodně barvená na světle hnědou barvu. Má rozměry 30 x 25 x 7 cm. Uvnitř kabeky je jedna přihrádka a zásobník na tužku a karty. Je vyrobená z kvalitní hovězí kůže a rameno je polohovatelné pomocí vkusné kovové přezky.

3 500 Kč

Dámská kožená kabelka zhotovená z přírodní nebarvené kůže, velmi jemné. Kabelka je uvnitř opatřena textilní podšívkou se zdrhovadlem a vnitřní kapsou opět na zdrovadlo. Švy jsou zdobeny proplétáním koženou tkanicí a na přání je kabelka ozdobena ručním tepáním. Povrchově je kabelka oštřena voděodolnou úpravou.

4 900 Kč

Dámská kožená kabelka. Je to typ kabelky, kde určitě nebudete nic hledat. Zapínání je na magnet, takže je nadmíru pohodlné. Velikost je 28 x 19 x 7 cm. Vyrobená je z kvalitní hovězí usně. Obsahuje jednu vnitřní kapsu a má nastavitelný popruh. Pásek přeložený přes kabelku tvoří zajímavý design tohoto koženého výrobku se značkou K.M. Saddlery.

2 300 Kč

Kožená kabelka vyrobená z kvalitní hovězí kůže, ručně malovaná barvami na kůži. Kabelka obsahuje vnitřní kapsy, komoru o obsahu A4 a dále ramenní popruh. Je zhotovená z dvou barev kůže. Motiv malovala výtvarnice Klára Vincourová.

5 200 Kč

Kožená kabelka zhotovená z kvalitní měkké kůže černé barvy zdobená koženou ručně dělanou růží. Růži je možno odepnout a na kabelku případně připnout jinou brož. Tato kabelka je velmi lehká a příjemná na nošení. Její rozměry jsou přibližně 25 cm x 20 cm x 3 cm. Tyto míry je ale možné na přání upravit. zapíná se na magnet a její ramenní popruh je z tenké kůže. Je vhodná jak na denní nošení ke kabátku nebo do společnosti.

2 400 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 666 e-shop systém banan.cz