Exotika

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Pouzdro na nůže zhotovené z kvalitní hovězí kůže. klopa pouzdra se uzavírá pomocí drucku a povrch kůže je doben pravou hadí kůží.

900 Kč

Kožený náramek s všitou vsuvkou z pravé hadí kůže. Náramek je podložený velurem a celý prošitý. Zapíná se na druck a na ruce příjemný pro svou měkkost a hebkost.

500 Kč

Kožený náramek z hovězí kůže zdobený hadí kůží a nýty. Výška náramku je v širší části 7 cm, v užší části 6 cm. Je pevný a je možno jej nosit i na zpěvnění zápestí při práci. Je polohovatelný na dvě délky, neboť je opatřen dvojím zapínáním. Celý náramek je podlepený černým velurem a po obvodu prošitý.Uveďte do poznámky obvod zápěstí.

1 099 Kč

Luxusní dokladová kapsa z kvalitní hovězí kůže kombinovaná s pravou pštrosí kůží. Kapsa se upíná na opasek pomocí koženého průvleku. Pštrosí kůže je zvolena z jednotlivých částí kůže tak, aby kapsa nabila dojmu originality a luxusnosti. Je vhodným doplňkem mužů, kteří si potrpí na originalitu a vyjímečnost.

1 200 Kč
Akce
Luxusní kabelka z pštrosí kůže

Luxusní kabelka z pravé pštrosí kůže. Je zhotovená z velmi jemné a pevné pštrosí kůže rezavé barvy. Kabelka je opatřena kvalitním zdrhovadlem a jemnou a pevnou podšívkovinou. Je nádherně lehká a její obsah pojme základní dámské potřeby včetně deštníku a malého chleba. Jelikož každá pštrosí kůže je svou strukturou velmi originální, nelze vyrobit dvě kabelky stejné. Touto kabelkou budete vlastnit celožitvotní originál.

7 000 Kč

Luxusní kabelka z pravé pštrosí kůže. každá kabelka je originálem, neboť jednotlivá místa na kabelce jsou jedinečná ve své struktuře. Tato kabelka je ušita ze dvou odstínů hnědé kůže je doplněna koženou podšivvkou.Obsahuje dostatek kapes, je velmi příjemná na omak a sladná. Pštrosí kůže je třetí nejpevnější kůží na světě. Je elegantní a vhodná pro běžné nošení. Ramenní popruh je polohovatelný. Barvu je možno zaměnit za černou, tmavě hnědou, pískovou a tmavě modrou až černou.

6 200 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 652 e-shop systém banan.cz