Exotika

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožená peněženka "dolarovka" z pštrosí kůže na drobné mince i papírové bankovky. Je kombinovaná s měkkou hovězí kůží. Velikost peněženky je 9 cm x 10 cm. Uvnitř pouze "dolarový" klip na papírové bankovky. Možno přidat i přihrádku na papírové bankovky za příplatek.

1 800 Kč

Kožená peněženka se značkou KM Saddlery zhotovená z kvalitní hovězí třísločiněnné kůže s pravou pštrosí kůží. Kůže je citlivě všita do přední i zadní části peněženky. Použity jsou originální kousky pštrosí kůže, které byly vhodně zvoleny do jednotlivých míst. Vnitřní obsah představuje přihrádku na papírové bankovky, tři přihrádky na kreditní karty, pod nimi je prostor na občanský průkaz staršího typu, kapsa na drobné mince. Peněženku je možné kombinovat i s černou pštrosí kůží a u hovězí kůže si můžete vybrat svou barvu. Barvy můžete shlédnout i u jednotlivých dalších výrobků v e- shopu.

1 990 Kč

Luxusní pouzdro na mobil vyrobeno z kvalitní hovězí kůže. Jeho velikost přizpůsobím rozměrům Vašeho mobilu po zaslání šířky, výšky hloubky mobilu. Pouzdro je zdobeno pštrosí kůží a kovovými doplňky. Je možno jej vyrobit v různých barvách, přičemž barvy pštrosí kůže mohou být černá nebo světle hnědá jako na fotografii. Pouzdro je uvnitř podlepeno jemnou velurovou kůží. Mobil se lehce vyjme pomocí otvoru v dolní části pouzdra a to jeho povytlačením prstem.

1 099 Kč

Luxusní peněženka z pravé pštrosí kůže skládající se z komory na papírové bankovky, mincovnice a dvou přihrádek na kreditní karty. Počet komor na bankovky a kreditní karty lze po dohodě upravit. Barva pštrosí kůže je možná tmavě hnědá, písková, černá a tmavě modrá-"džínová". Peněženka je měkká a velmi hebká na omak. Je to velmi odolná kůže, v měřítku odolnosti je na 3. místě. Vzhledem k různorodosti kůže v jednotlivých místech se může povrch kůže na jednotlivých peněženkách trochu lišit.

1 900 Kč

Pouzdro na mobil iPhone ušitý z hovězí kůže a podšitý velurem. Na přední straně je výkroj pro snadné vytažení mobilu z pouzdra. Obal je zdobený pravou hadí kůží, která je po stranách prošitá. Velur uvnitř mobilu zajistí bezpečnost Vašemu mobilu. Velikost obalu je 13,5 cm x 9,2cm.

1 200 Kč

Pozdro na nůže zhotovené z kvalitní hovězí kůže přesně na míru nože. Ttoto pouzdro je zdobené pravou hovězí kůží a tvoří jedinečný doplněk pravého muže. Zhotoveno může být i v jiných barvách v kombinaci s černou pštrosí kůží.

1 400 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 652 e-shop systém banan.cz