Exotika

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožená dolarovka zhotovena z pravé hovězí kůže kombinovaná s pravou hadí kůží. peněženka je podšitá jemnou kůží a opatřena pružným drátěným klipem. Barva peněženky může být na přání změněná včetně barvy hadí kůže. Změnu stačí uvézt do poznámky. 

1 000 Kč

Kožená dolarovka zhotovená jako luxusní výrobek z pravé pštrosí kůže. Tento model je v barvě černé a obsahuje dvě přihrádky na kreditní karty a kovový klip pro uschování papírových bankovek. Je na omak velmi jemná a v kapse každého majitele se lehce schová. Klíčenka ve stejném stylu se značkou KMSaddlery je dárkem k tomu krásnému výrobku.

1 500 Kč

Kožená dolarovka z pravé pštrosí kůže vyztužená hovězí kůží. Peněženka slouží k ukládání papírových bankovek a kreditních karet. Pštrosí kůže je velmi příjemná na omak a pro vzor této peněženky byla použita kůže z nohy pštrosa.

1 500 Kč

Luxusní dámská kožená kabelka. Je to typ kabelky, kde určitě nebudete nic hledat. Zapínání je na magnet, takže je nadmíru pohodlné. Velikost je 28 x 19 x 7 cm. Vyrobená je z kvalitní hovězí usně a krásné pravé pštrosí kůže. Kabelka je pošitá jemnou jehněčí kůží velmi příjemnou na omak.Obsahuje jednu vnitřní kapsu a má nastavitelný popruh. Kabelka je luxusním koženým výrobkem se značkou K.M. Saddlery. Pštrosí kabelky zde naleznete pouze v jednom originálním vydání, design kůže je vždy jedinečný.

5 000 Kč

Vysoce luxusní kožená taška zhotovená z pravé pštrosí kůže. Tato kůže se vyznačuje značnou pevností a pružností. Je to 3. nejodolnější kůže na světě hned po sloní a krokodýlí. Tvoří nádherný design svou různorodou strukturou. Každá kabelka z této kůže je originálem, nikdy nelze ušít dvakrát stejná. Zapíná se na zip a v rohu kabelky je malá kapsa na drobné věci. Uvnitř kabelky je kvalitní podšívka. Ramenní popruh je zhotoven z hovězí kůže o síle 4,2 mm a šířce 4cm a je opět potažen pravou pštrosí kůží. Odepíná se pomocí karabinek.

14 000 Kč

Magnetická peněženka z pravé hovězí kůže uvnitř se silným neodymovým magnetem. Peněženka je pošitá pravou pštrosí kůží a šitá oranžovou nití. Na přání je možné změnit barvu kůže, nitě. Udrží větší množství papírových bankovek.

900 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 679 e-shop systém banan.cz