Exotika

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožená dolarovka zhotovena z pravé hovězí kůže kombinovaná s pravou hadí kůží. peněženka je podšitá jemnou kůží a opatřena pružným drátěným klipem. Barva peněženky může být na přání změněná včetně barvy hadí kůže. Změnu stačí uvézt do poznámky. 

800 Kč

Kožená dolarovka zhotovená jako luxusní výrobek z pravé pštrosí kůže. Tento model je v barvě černé a obsahuje dvě přihrádky na kreditní karty a kovový klip pro uschování papírových bankovek. Je na omak velmi jemná a v kapse každého majitele se lehce schová. Klíčenka ve stejném stylu se značkou KMSaddlery je dárkem k tomu krásnému výrobku.

1 500 Kč

Kožená dolarovka z pravé pštrosí kůže vyztužená hovězí kůží. Peněženka slouží k ukládání papírových bankovek a kreditních karet. Pštrosí kůže je velmi příjemná na omak a pro vzor této peněženky byla použita kůže z nohy pštrosa.

1 500 Kč

Vysoce luxusní kožená taška zhotovená z pravé pštrosí kůže. Tato kůže se vyznačuje značnou pevností a pružností. Je to 3. nejodolnější kůže na světě hned po sloní a krokodýlí. Tvoří nádherný design svou různorodou strukturou. Každá kabelka z této kůže je originálem, nikdy nelze ušít dvakrát stejná. Zapíná se na zip a v rohu kabelky je malá kapsa na drobné věci. Uvnitř kabelky je kvalitní podšívka. Ramenní popruh je zhotoven z hovězí kůže o síle 4,2 mm a šířce 4cm a je opět potažen pravou pštrosí kůží. Odepíná se pomocí karabinek.

25 000 Kč

Pouzdro na mobilní telefon Samsung Galaxy NOTE 2 vyrobeno z hovězí kůže, potažené pravou hadí kůží. Uzavírá se na magnet. Pouzdro se upíná na opasek na 2 průžné ocelové klipy. Velikost mobilu 151 x 80,5 x 9,4mm. K pouzdru zasíláme dárek klíčenku.

2 000 Kč

Kožené pouzdro na mobil s vrchní vrstvou pravé pštrosí kůže. Pouzdro je možno přizpůsobit na jakýkoliv typ mobilu. Stačí uvést typ mobilu a jeho 3 základní rozměry. Zapínání na opasek je pomocí pružného ocelového klipu.

2 000 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 652 e-shop systém banan.cz