Opasky

Úvod - Opasky

Kožené opasky jsou zhotovené z kvalitní PRAVÉ HOVĚZÍ LÍCOVÉ kůže z české koželužny. Opasek má sílu 4-4,4mm a šířka opasku je 3,8-4 cm. Dvojité opasky jsou zhotoveny ze dvou k sobě přilepených kůží a prošité pevnou nití-síla opasku je pak 5-6 mm. K výrobě se používá tzv.KRUPÓN-nejkvalitnější kůže. Kůže opasku je při nošení velmi příjemná, nošením získává patinu a měkkost spojenou s pevností.

Jak správně změřit obvod pasu?

Pro měření obvodu pasu je nejlepší krejčovský metr.

Popřemýšlejte jak a kde budete opasek nosit:na bocích nebo v pase?

Správná délka opasku je důležitá.Opasek by měl po zapnutí přesahovat váš obvod přibližně o 20-24 cm.

Opasek má dvě délky :

-celková délka opasku

-obvod pasu

Celková délka je délka kožené části opasku bez spony. Obvod pasu je délka, která je mezi začátkem spony a prostřední dírkou opasku a odpovídá vaší délce v pase/bocích. U našich opasků je prostřední dírka čtvrtá. Je to také optimální místo, kde opasek zapínat. Obvod pasu zadejte při objednání opasku.  

Při měření byste měli mít metr ve stejné výšce pasu nebo boků.

Špatná míra není důvodem k reklamaci.

 

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožený opasek o šířce 4 cm a síle kůže 4,2 mm. Opasek ručně tepaný s motivem štíra, ale podle znamení lze obrázek změnit. Kůže je ručně barvená, ošetřená impregnací a voskem. celý opasek dopňuje vkusná přezka. 

1 600 Kč

Kožený opasek vyrobený z kvalitní hovězí kůže o síle 4-4.2 mm a šířce 4 cm. Je ručně zdobený a lze jej zhotovit v různých barvách. Opasek je opatření krásnou sponou s emblémem koňské hlavy.

1 500 Kč

Originální americké přezky v limitovaném počtu a v daných motivech dle fotografie. Jedná se o pravé značkové přezky. K přezce si můžete zakoupit i opasek dle obvodu svého pasu.

650 Kč

Kožený opasek o síle 4,2 mm a šířce 4 cm z kvalitní hovězí kůže. Je ručně tepaný květinovým motivem. Barvu si můžete vybrat od černé, přes odstíny hnědé, červený, oranžový, zelený, modrý nebo pouze přírodní barva bez použití mořidel. Opasek je ošetřen z obou stran povrchovou úpravou, takže barva nepouští.

2 600 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 781 e-shop systém banan.cz