Kožené desky, diáře a jídelní lístky

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožený obal z pravé hovězí kůže na elektronikcou čtečku Kindle. Obal je zhotovován na míru čtečky. Kůže je ručně barvená a zdobená na přání zákazníka. 

1 600 Kč

Kožený obal na diář zhotovený z kvalitní hovězí kůže. Obal je ručně barvený, uvnitř podlepený velurovou kůží. Obsahuje různé organizační detaily. Zpíná se  pomocí dvou druků a na obal je možné nazdobit motiv na přán, který je dle složitosti zpoplatněný. 

2 900 Kč

Kožený obal vyrobený z kvalitní hovězí kůže sloužící k ukládání zakladních osobních dokladů. Obal lze na přádní odzobit.

790 Kč

Luxusní kožené desky o velikosti obsahu A 4 ( vhodnoé pro eurosložky) s ručním zdobením. Desky jsou vyrobené z kvalitní hovězí kůže, ručně barvené, ošetřené pro zvýšenou odolnost vůči vodě. Vhodný dárek pro každého, kdo si potrpí na styl a kvalitní přírodní materiál.

2 800 Kč

Luxusní kožená složka na dokumenty velikosti A4 zhotovená z hovězí kůže, která je na přední straně zdobená pštrosí kůží. Tyto desky jsou v příjemné skořicové barvě, jsou pevné a uvnitř s koženými úchyty na listiny.   Kůže z pštros na přední straně je na každém výrobku jiná. Kromě vystavené barvy je možnost volby černé kůže, tmavě hnědé, pískové a bílé. 

2 950 Kč

Luxusní kožený diář vyrobený z pravé hovězí kůže, ručně barvený a zdobený plastickým koženým obrázkem šikové výtvarnice. Kožený obal je možné použít i jako obal na knihu, deník... Tento kus je dodán i  s diářem.

2 400 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 783 e-shop systém banan.cz