Peněženky

Výrobce     Popis     akce     Cena    

Kožená peněženka vyrobení z kvalitní hovězí kůže, která obsahuje dvě komory na papírové bankovky, komoru na drobné mince. Na levé straně je možno ukládat kreditní karty, pod kterými je další volná komora a také pod mincovnicí je další volná komora.Peněženku rádi zhotovíme i v jiných barvách na přání.

1 600 Kč

Kožená peněženka zhotovená v dílně Custom K.M.Saddlery, která je zhotovená z kvalitní hovězí kůže, ručně barvené. Její vnější strany jsou z velmi silné kůže, která tvoří pravý a originální design tohoto modelu. Obsah peněženky tvoří přihrádka na papírové bankovky a 6 kreditních karet.. U této peněženky najdete doživotní záruky.

1 500 Kč

Dámská kožená peněženka zhotovená z hovězí kůže zdobená motivem jelena. Tato peněženka obsahuje přihrádky na papírové bankovy, kapsu na drobné mice opatřenou zipem, přihrádky na drobné účty a kreditní karty. Je skladná, uzavírá se na druck.

1 400 Kč

Kožená peněženka z příjemné měkké kůže. Obsahuje kapsu na zip na drobné mince, přihrádku na kreditní kartu, přihrádku na papírové bankovky a dále na zadní straně příruční kapsu na účtenky. Tato peněženka může být vhodným doplňkem Vaší kabelky.

1 000 Kč

Kožená peněženka zhotovená z hovězí kůže s motivy ozubených kol, ručně lisovené. Rozměry peněženky jsou 17 x 10cm. Zapíná se pomocí otočného uzávěru. Obsahuje přihrádky na papírové bankovy a karty a dále dvě kapsy na zdrhovadlo. Jedna vniřní a jedna vnější. Je ručně barvená a barvu i motiv si můžete určit sami.

1 300 Kč

Kožená peněženka z pravé hovězí kůže, ručně barvená a zdobená motivem motýla. Peněženka je podšit měkkou kůží, obsahuje komoru na papírové bankovky, na drobné mince, kreditní karty a osobní doklady. 

1 700 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 666 e-shop systém banan.cz